Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Győr-Sopron környéki kismamák,...

Győr-Sopron környéki kismamák, mikor adtatok Cserpes műhelyes joghurtot babátoknak?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
9-10 hónapos kora óta eszi a gyümölcsöseket, néha a krémtúrót. Előtte Activiát adtam, amikor még nem ismertem a Cserpes-termékeket. de amióta ismerem, nem is kap mást.
2009. aug. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

szia! bocsi a visszakérdezésért, merre laktok? :-)


amúgy én 8 hós kora óta adok neki tejtermékeket, már akkor is volt, amiből Cserpestől valót kapott. pl tejföld mindig azt használok, joghurtokat viszont nem mindig azt veszek. igazából szerintem nagyon ízletesek.

2009. aug. 5. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Picit még odébb van a tejtermék/joghurt, de itt is annyit olvastam, hogy valaki a Danone-tól intett mindenkit, nehogy azt adja, gondoltam, ha már itt van elérhető a házias, azt lehet-e! Meg kiadósabb is.

Köszi a válaszokat.

Ja, Sopron!

2009. aug. 5. 08:01
 4/4 anonim ***** válasza:
Kispest.
2009. aug. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!