Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipot adtok az egy...

Milyen cipot adtok az egy eves babatokra?

Figyelt kérdés

Mi az elvaras a cipotol? Kintre kemeny talpu, magas szaru, olyan, ami jol tartja a bokat? Bentre puhatalu? Vagy bentre is olyan, ami tart?


En most bent puhatalput hasznalok, de a kornyezetem nagyon meg akar gyozni a rendes ciporol bentre is.



2014. jan. 2. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kintre és bentre is magas, bokafogó cipőt ajánlok. Mi most (1,5 éves)benti cipőnek a nyári szandinkat nyúzzuk. Bokafogó, kemény talpú. Régen is azt mondták, hogy tartania kell a gyerek bokáját. Nekem mindkét lányomnál bevált/beválik.
2014. jan. 2. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bent a lakásban mezitláb legyen (zokniban) ha bölcsis, akkor a bokát tartó rugalmas talpú, kintre szintén rugalmas talpú bokát tartó cipő. Nekem csak a superfit meg egy két richter fazon vált be.
2014. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Olyan, ami tartja a bokáját. Nekünk bentre is Salus van, mert picit bedől a bokája és a kintre is, bent a nap nagy részében szandiban van, kevesebbet zokniban.
2014. jan. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Otthon zokniban van, kintre egy Asso teli cipoje van. En nem adnek ra otthonra cipot!
2014. jan. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én meg harántemelőset nem adnék rá, az Asso ilyen....
2014. jan. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hu de megoszlanak a velemenyek! En kulfoldon elek, es nagyon mondogattak a kornyezetemben, hogy miert nincs rajta cipo??? Puhatalpu volt rajta. Meghallgattam a velemenyeiket, es ennek koszonhetoen most ugy allunk, hogy bentre szandit kap. Harantemelost. Utolso: mi a baj a harantemelossel? Nekem azt mondtak, hogy ilyenkor nagyon fontos, hogy a talpa ala legyen tamasztva, segitse a boltiv kialakulasat. Ha nem igy teszunk (puhatalpu, meztilab) akkor lehet hogy ludtalpas lesz. Es persze ehhez jon, hogy ha majd lehet, azaz nyaron, akkor a szabadban legyen meztilab. Persze nem a betonon ;)
2014. jan. 7. 10:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Mert mesterségesen alakítod ki a harántemelővel a boltozatot és nem erősödnek a szalagok és izmok, amik majd később tartanák. Ha nincs probléma, akkor nem használ sőt, gyógytornász, ortopéd szakorvos nekünk nem javasolta, az enyhén bedőlt bokára a szupináltat igen.
2014. jan. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
én is úgy tudom,hogy nem jó a harántemelős mert nem tnaulnak meg az izmok,szalog dolgozni mert van ami tartja őket és így "ellustulnak"és pont ez miatt lesz késsőbb lúdtalpas
2014. jan. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Waaaa. A kaosz a fejemben no :)) Itt meg az a fajta cipo, amit mindenki ajanl, es "csak azt hordja a gyerek" harantemelos :S Utana nezek a szupinalt ciponek is. Koszi meg egyszer
2014. jan. 7. 22:52
 10/10 anonim ***** válasza:
2014. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!