Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rugdalózót mennyi idős koráig...

Rugdalózót mennyi idős koráig adtatok a babátokra? Mikor nem ajánlatos már? Ha felül? Vagy ha elkezd felállni? Esetleg már korábban is gátolhatja a mozgását?

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 21:49
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hónapos koruktól pizsinek használtuk. A legidősebb lányom még 2 évesen is szívesen felvette, a kisebbik másfél évesen már sírva tiltakozott ellene. Egyébként, ha megfelelő a méret, nem hiszem, hogy gátolja a mozgást.
2013. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mozgását nem gátolja. Mi is általában pizsinek használjuk, mert nincs belőle túl sok (már nem divat). Már elmúlt 1 éves a babám, de szeretem még mindig ha rugis a pizsije, mert nem csúszik fel a lábán, persze a takaróját lelöki magáról (de hálózsákozunk is már).

Amikor már hozzátáplálás van, szerintem célszerűbb poló és nadrág, mert valamelyiket mindig ki kell cserélni (legalábbis nálunk).

2013. dec. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

enyém nyáron volt fél éves, akkor ugye meleg lett volna, így akkor hagytuk el. ősszel már nadrág-póló, pulcsi, stb. ruhákat adtam rá.

de pizsinek 2,5 éves koráig használtuk, nagyon szerettük, nem volt kint a dereka, nem rúgta le, stb, aztán szobatiszta lett 2,5 évesen, akkor a bodyt és rugi-pizsit is elhagytuk :)

2013. dec. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

8 hónapos korában adtam rá utoljára, mert utána nem tűrte, őt akadályozta. Akkor kezdett el felállni, mászni, felülni.

Aztán később még próbálkoztam ráadni pizsiként, de nem ment. Az apja a minap vett neki egy nagyon puha kezeslábast pizsinek...imádja:D 3 éves múlt.

2013. dec. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Éjszakára még a majdnem kétévesem is nagyon szereti, de nappalra már a forgolódó babára sem túl jó adni szerintem.
2013. dec. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amíg fel nem állt, utána pizsamának használjuk. Szerintem a legkényelmesebb ruha, de mikor felállnak, onnantól már nem jó, mert nehéz rá cipót adni.

Amúgy a 3 éves gyerekem is ebben alszik.

2013. dec. 20. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!