Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Április elején születendő...

Április elején születendő babát miben kell hazahozni a kórhazból?

Figyelt kérdés
április 4-re vagyok kiírva,kell bundazsák vagy elég valami vékonyabb is helyette?
2014. jan. 3. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt egy jövendőmondotol kérdezd.....honnan tudjuk h milyen ido lesz??
2014. jan. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem pelus, hosszujju bady, ujjatlan rugi, kocsikabat vekonyabb, kozepesvastagsagu sapi, igy be a hordozoba, es egy ruhapelussal betakarni, vagy vekony takaroval, ha hidegebb van ertelem szeruen kicsit vastagabban. En november vegen szultem, karacsony elott hozhattam haza a piciket, hosszu ujju bady, hosszuujju rugi, overal, vastag sapi, hordozoba a baba, pled, es a hordozora ugyhogy takarja az arcat ruhapelust teritettem. Remelem tudtam segitteni. Ahogy te oltozol, a babakat meg egy plussz retegbe kell oltoztetni.
2014. jan. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én április végére vagyok kiírva, rajta pelus+hosszú ujjú body lesz, be lesz takarva, hordozóra textil pelus.


Úgy emlékszem amikor a fiamat hoztuk haza, rajta is ugyanez volt, ő május közepén született.


Persze nagyban függ az időjárástól is, mit adok majd rá.

2014. jan. 3. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Áprilisban nagyon változékony az idő, vigyél több takarót és akkor tudod "szabályozni" a meleget.
2014. jan. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
áprisisban a hó is eshet (tavaly márc.15-re emlékezve) és 20 fok meleg is lehet. majd a ferjed reggel kinéz az ablakon és az alapján összekészíti a baba ruháit.
2014. jan. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
áprilisban eshet a hó is meg lehet meleg tavasz is 20 fokkal,RÁÉRSZ MÉG NAGYON ezen agyalni:)
2014. jan. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!