Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 héten belül születendő...

1-2 héten belül születendő babának kiskabátot vennétek vagy már bundazsákot?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, hogy októberben a sétákhoz kell-e már Neki a bundazsák vagy elég a kiskabát plusz takaró?
2013. szept. 18. 11:06
 1/7 anonim ***** válasza:
kell a zsák. max vékonyabban öltözteted alá. vegyél legalább 68-ast, h. sokáig jó legyen. ki nem fog esni belőle. ;)
2013. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát ha nagyjából van adat, hogy mekkorán születhet ... 50 centitől akár "extrém" 62 centis lehet, akkor ki tudod számolni, hogy pl. 3 hónap múlva mekkora lesz. 1 hónap kb. 5 centi növekvés, 2.-3. hónap 2-2 centi... vagyis a születéshez képest úgy 10 centivel nagyobb bundazsákba gondolkodj (minimum!) - és én itt a decemberi hónapokra gondolok bundazsák-ügyileg, akkor már biztosan kelhet, ha akarsz vele sétálni a csípős hidegben is :)

ha nem használjátok, akkor eladod kicsit olcsóbban mint vetted a vaterán/apródon ,... stb.

jó babavárást :)

2013. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi:)

2. gyerkőc, az elsőről maradt bundazsákom, épp 68-as, csak nem voltam benne biztos, hogy kell-e még. De akkor marad a zsák és nem veszek kabátot!

2013. szept. 18. 11:25
 4/7 anonim ***** válasza:
bundazsákot én is
2013. szept. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is bundazsákot használnék.
2013. szept. 18. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát már most elég hűvös az idő és úgy néz ki hogy ez már így is marad, én is bundazsákot vennék neki és nyugodtan vegyél 62-68-ast, így jó lesz neki az igazi télben is.
2013. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Fölösleges a kiskabát.

Kisfiam júniusi, 4-5 kocsikabátja volt - egyet én vettem szettben a többi kölcsön kiskabát volt-, összesen ha 4-5 alkalommal használtuk.

Legyen egy hátha lesz még banyanyár, de egyébként nem szükséges. Inkább egy vékonyabb overal.

2013. szept. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!