Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babám nem igazán...

7 hónapos babám nem igazán akar enni, csak szopizni. Talán kétszer ette meg az egész üveggel. Van hogy én főzök neki. Mindent megkóstol-de utána tejcsit kér. Ott rontottam el, hogy utána megszoptattam?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hiszem, hogy bármit elrontottál, egyszerűen legyél türelmes hozzá. Neki még nehéz más ételt elfogadnia, mint a tejet, de légy kitartó. Minden nap próbáld újra (persze ha nem sír miatta). Mindig próbálj eggyel több kanállal adni. A tejpépet próbáltad már? Általában nagyon szeretik a babák, így lehet, hogy elfogadná a kanalat és utána a többi ételt. Sok sikert!
2008. júl. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is ez a gondunk, így beszéltem a védőnövel. Azt mondta, hogy főleg az anyatejes babáknál fordul elő, hogy nem akarnak mást enni. Ez nyolc hónapos korukig is tarthat. Az én lányom három kanálnál többet nem eszik semmiből és inni sem akar, pedig ő is hét hónapos lesz.
2008. júl. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi szombaton leszünk 7 hónaposak és csak tejcsi kell neki.... 6 hónapja csak üvegből fogadja el:) 1-2 kanállal eszik más kaját, de aztán annyi. Egy ismerősöm 1 éves koráig csak szoptatta, mert nem fogadott el mást, egy másik pedig 10 hós koráig csak szopizott. Baja nem lesz tőle, de azért próbálgatni kell! Örüljünk, hogy van tejcsink!!!!:)



Dia

2008. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi lányok

az elején még nagyon örültem,h csak a tej-de igy a nagyi mikor fogja tudni etetni?tényleg csak 8 hónapig tart? egyébként hatalmas baba-jól eszik ,elfogadja a kanalat-csak néha sir-olyankor meg kell szoptatnom-és utána még próbálom a rendes hamit.nekem is ezt mondta a védőnő-ezért aggódtam

2008. júl. 16. 12:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!