Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan nemű babád született...

Olyan nemű babád született amire vágytál?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiság:))
2014. jan. 5. 23:29
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
80%

Igen igen nemigen. Vagyis: két fiam van, harmadik terhességem 14 hetében azt mondták kislány. Amig meg nem született, imádkoztam hogy kinöjjön a fütyije. Nem nőtt ki, de ma már örülök neki. Olyannyira hogy remélem a következő is lány lesz.

(Ítélkezés megelőzésère, az ok: engem gyerekkoromban molesztáltak szexuálisan, nem éreztem magam elég erősnek hogy megvèdjem őt. Természetesen ez mára elmúlt)

2014. jan. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerencsére fiú lett.
2014. jan. 6. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
76%

1. Részvétem!


Kérdező: nekem teljesen mindegy volt, de a szívem mélyén kislányt akartam, és erre csak úgy jöttem rá, hogy mikor a doki mondta, hogy 75% a kislány, olyan szinten repestem a boldogságtól, hogy csak na! Következőnek fiút szeretnék, de csak mert anyós már az elsőnél is súlykolta belénk hogy fiú, fiú, fiú. Legyen meg az akarata... :)

2014. jan. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2014. jan. 6. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem szentül hittem fiú lakik bent erre kiderült lány.

Ma már nem adnánk oda semmiért, mikor kibújt tudtuk hogy így jó, azért remélem egyszer lesz egy fütyis is...

2014. jan. 6. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Nem

Mindig kislànyt kepzeltm mgamnak, magunknak. Erre most a15hetes uh azt mondtàk tuti fiú, hàt sokkolt. Fejben mindent àt kell rendeznem :-)

De örülök mellette nagyon meet egyenlõre egèszsèges!! Csak minden rendben legyen a vègèig!

2014. jan. 6. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
nem. a 25. hétig biztos voltam a fiúban,aztán mondta a doki,hogy lány. azt nem mondom,hogy csalódtam, és természetesen,most már nem cserélném el,de remélem a következő trónörökös fiú lesz. Bár ha a férjem a nagyapja vonalát erősíti (és eddig mindenben rá hasonlít) akkor csak lányunk lesz. (a nagyapjának 7 lánya van... nem akartak csak 3 gyereket,de a nagyfater nem adta fel,fiút akart,végül a 7. után Nagymami beintett :D )
2014. jan. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%
Igen, mindig is fiura vagytam/tunk, es 23 het mulva meg is fog szuletni :))
2014. jan. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
94%

Sablonszöveg ugyan,de nekünk mindegy volt..

A bal petefészkem elkellett távolitani,így kétséges volt,hogy lehet e babám,mert a műtét után hónapokig nemvolt mensesem.A jobb petefészkem nem termelt petét :-/

ÍGy nagy meglepetésünkre a sokadik hányós reggel után kiderült babát várok..

Kisfiam lett,aki immár 16 hós

23 ÉVes anyuka :-)

2014. jan. 6. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Igen! Két gyereket szerettem volna, úgy hogy az első fiú legyen, a második lány.

Most van egy 4 éves fiam, és egy 2,5 hónapos lányom. :)

(és a szívem mélyén eljátszok egy harmadik baba gondolatával... :) )

2014. jan. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!