Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Horvátországba hova érdemes...

Horvátországba hova érdemes menni gyerekekkel nyaralni? Szálloda vagy apartman érdekelne szép stranddal.

Figyelt kérdés
Igényes helyre szeretnék csak menni, és nem túl hosszú autó útra. Két kisgyerekkel mennénk. Évek óta ez lenne az első nyaralásunk közösen a kis családdal. Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 6. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Igaz gyerek nèlkül voltam, de szerintem Medulin partszakasza nagyon gyerekbaràt. Nem mély a víz, nincsenek nagy hullámok van homokos része és kavicsos de az előbbi elég zsúfolt.
2014. jan. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi Pula-Verudelában voltunk, ez Medulintól nem messze van. Apartmanban voltunk, nagyon jó volt, vágyom vissza..:)
2014. jan. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Rab szigetre megy a legtöbb kisgyerekes család mert szinte csak ott van homokos part ami hosszan benyúlik.
2014. jan. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hangos, táncos helyek kizárva. Pulán esetleg más?

Kizárt, hogy szigetre menjünk, ahol a komphoz vagyunk kötve. Gyerekkel nem.

Szóval van elvárás.:)

2014. jan. 6. 14:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Rab sziget, Lopar település. ez nem egy óváros, hanem egy nyaralóközpont, itt van szálloda, de tele van apartmannal és az itt megszállók 99%-a gyerekes, családos, babakocsis, babás család. Szép hosszú homokos tengerpartja van és feljebb csendesebbek az apartmanok. Rab város viszont igazi horvát óváros, olyan, mint egy mini-Dubrovnik. Ajánlani tudom ezt a helyet.
2014. jan. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pulaba is àtmentünk de az nekem túl nyüzsgõ volt igaz csak egy napra làtogattunk oda. Medulin sokkal nyugodtabb olan mint egy kis falu, mondjuk azt hiszemnaz is volt halaszfalu. Sokan azèrt nem mennek oda mert ott nem lehet bulizni...nèz szèt a neten róla, nem nagy szinte pàr utcàcska az egèsz, de minden van...(bolt, nagy àruhàz, èttermek, drogèria stb) ha erdekel kikeresem honnan rendltük mennyi volt, es milyen..
2014. jan. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Rab tényleg jó, nem kell a komptól félni, mert hamar átér. És el lehet tölteni egy hetet nyugodtam a szigeten kompozás nélkül.
2014. jan. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem a komptól félek, voltam már sokkal nagyobb kompon is, hanem attól, hogy éjfél után reggel 5-ig nem lehet a szigetre be ill. kijutni. Egy mentő sem tudna bejönni vagy esetleg mi kimenni. Ez ijesztő számomra. Sajnos van rossz tapasztalat, ami miatt kizárt, hogy elzárt helyen legyek egy szigeten, pláne a horvátoknál.
2014. jan. 8. 07:46
 9/9 anonim válasza:
Azért csak nem lesz baj... Meg ha nagy a baj, akkor mentőhelikoptert szoktak küldeni. De ha nem sziget, akkor Crikvenicát ajánlom
2014. jan. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!