Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik gyerekorvost ajánlanáto...

Melyik gyerekorvost ajánlanátok Zalaegerszegen? Van olyan, akit semmiképp sem? Vállalnak az orvosok körzeten kívüli babákat is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 16:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi dr.Balatoni Piroskához járunk. Igaz, hogy nálunk ő a körzetes, de én jószívvel ajánlom, rendes, kedves, körültekintő doki. Aki nagyon felkapott, az Dr.Batka (én még gyerekkoromból ismerem és nem értem, hogy miért, de mindegy), hozzá rengetegen járnak mindenhonnan. És igen, vállalnak körzeten kívüli babákat is. Pár gyerekorvost még ismerek hallomásból, de éppen nemrég néztem a listát, hát rengetegen vannak.
2014. jan. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!