Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adjak neki, hogy hÍzzon?

Mit adjak neki, hogy hÍzzon?

Figyelt kérdés
Mindent adok neki ,nem eszik olyan sokat de alig hizik valamit szegény.10-hós és nincs 8 kg lány baba,olyan rossz ez nekem.Van valami étvágy fofokozó?????vitamin vagy csepp?vagy olyan étel amim nagyon hÍzlal?
2014. jan. 7. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Béres csepp állitolag étvágyjavíto.Lányom 1 évesen 7450 gr volt,most 13.5 kilo 3 évesen.
2014. jan. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ
2014. jan. 7. 21:40
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha mindig hízik, jó kedvű, akkor ilyen alkat. Hiába adsz neki hízlaló ételt (krumpli, rizs), ha vékony alkatú, nem fog hízni.

Kislányom 1 évesen 8,16 kg volt, most 3,5 évesen is 12,5 kg körül van, pedig sokat és válogatás nélkül eszik. Én közel 40 évesen is 49 kg vagyok a 160 cm-hez és az apja is vékony volt gyerekként. Mivel mindig hízott/hízik, a drnő azt mondja, ilyen alkat. Nem beteges, mozgékony, eleven kislány és engem ez érdekel csak.

2014. jan. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány cm, de 10 hósan a 8kg nem tűnik feltétlenül kevésnek.
2014. jan. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Béres cseppet, ha jól tudom csak 10 kiló felett lehet adni. Mi ugyanebben a cipőben járunk. Ami tuti hízlal: fantomalt (ez egy por, ízetlen, bármilyen ételhez/italhoz hozzákeverhető, szénhidrát, direkt ilyen célra) napi 3x 1 kanál. Illetve van egy speckó tápszer, nutrinidrink multifibre. Guglizz rá.

Pajzsmirigy betegséget, vmilyen allergiát, felszívódási zavart kizárta már a dokitok?

Béres csepp helyett esetleg adj neki vitacolant. Nincs vashiánya, vérvételen voltatok már?

2014. jan. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mit, s mennyit eszik egy nap?
2014. jan. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én ennyi idősen adtam neki tejszeletet, túrórudit, a csokit rája hagytam.

Tejpép. Reggelire vacsorára vajas kalács, kenyér feltéttel.

2014. jan. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 1 éves és 8500 g.

Mi járunk rendszeresen gasztroenterológiára (egyéb okok miatt), és mindig meg van elégedve a doki a súlyával. Minden hónapban hízik, van, hogy csak 250-300 grammot, van, hogy 500-at is.

Mennyivel született, mennyiket hízik havonta? Mit jelent, hogy nem eszik olyan sokat? Leírnád egy napi étrendjét?


(egyébként nekünk ajánlotta a gasztrós doki a Béres cseppet, csak nem kell 10 csepp belőle, nekünk napi 6-8 cseppet mondott + 10 csepp Cebion).

2014. jan. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Bocsánat,hogy csak most Írok.Születési súly 3270 g .nem voltunk még vérvételen sem ilyesmi kivizsgáláson.Boldog,vidám,okos baba .reggeli tápszer,10 órai vajas kenyér vagy gyümölcs vagy rizspép,ebéd egy nagy tányér kecskeméti baba étel meg húsi utána adok neki egy kis pudingot,uzsonna vajas kenyér vagy májas kenyér ,vacsora megint tápszer
2014. jan. 11. 22:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Jaj bocsika elfelejtettem.Én is adok neki rudit,pudingot,sajtot,túrót,meg amit mi eszünk a lényeg,hogy eszik csak nem sokat
2014. jan. 11. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!