Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki beoltatta H1N1 ellen a 12hónapos éppen elmúlt babáját?

Figyelt kérdés
Mi nem oltatunk. (nem látom értelmét), viszont a gyereket illetően nagyon tanácstalan vagyok, illetve borzasztóan féltem. Közösségbe nem járunk.
2009. nov. 30. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Anyósom védőnő és megkérdeztem, hogy mi a helyzet, azt mondta, hogy senki nem oltatta még a gyerekét 3 év alatt a körzetében.


/Ma valaki állandóan lepontozza a válaszokat, neki üzenem, hogy bekaphatja!!!/

2009. nov. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem jár közösségbe és 3 év alatti ,annak nem is ajánlják a beoltást :)
2009. nov. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! (Nem én pontozok) Tulajdonképpen az egész család beleértve a Picúrt is átesett (egymás után) egy lázzal járó fertőző valamin. Nálunk nem csinálnak vértesztet így nem tudjuk, hogy csak a szezonális vírust, vagy az újat kaptuk el. A férjem egy hétig nyomta az ágyat, a Törpe is kb egy hétig volt lázas. Kaptak gyógyszert és kész. Én lábon kihordtam, nem volt lázam.
2009. nov. 30. 15:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia a tesóm beoltatta a kisfiát, 1,5 éves, de sokat van kisgyerekes közösségben. Semmi mellékhatás nem volt nála. Szerintem ha nem jártok közösségbe, akkor inkább ne oltass, a tesóm is nagy dilemmában volt, és csak a többi gyerek miatt oltatott.
2009. nov. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 hónapos a kislányom. A doki azt mondta, hogy ha nem járunk nagyon közösségbe, akkor inkább ne oltassuk. Nyáron mi is túlestünk egy durva "influenzán" a 35 fokban. Még vérvételt nem csináltattam, hogy a H12N1 volt-e az.
2009. nov. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én fiam is most múlt 1 éves,az orvosi vizsgálatkor megkérdeztem az orvost,ő is azt mondta,hogy 3 év alatt nem oltanak.

Mi állandóan menő család vagyunk,nagyon féltem őt!

Az orvosunkkal 1 rendelőben dolgozik egy másik orvos is,az olt 3 év alatti gyerekeket is.

2009. nov. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, azt hiszem nem oltatom be. Inkább nem viszem társaságba!
2009. nov. 30. 19:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi nagyon oltásellenesek voltunk. Aztán ahogy jöttek a hírek, hogy meghalt két kismama és két csecsemő is lélegeztetőn van azt mondtuk, hogy mi inkább nem aggódunk tovább. Beoltattuk 3 és fél éves és 1 éves gyermekünket is. Mi is beadatjuk. Remélem, jól döntöttünk!!!

A gyerekdokink egyébként oltáspárti. Amúgy meg, hogy valaki nem viszi közösségbe a gyerekét olyan nincs. A boltba járás is közösség. Inkább aggódnátok???

2009. dec. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nemviszem már boltba se, addig a nagyi vigyáz rá. Kis faluban lakunk (Pest megye) amikor napközben sétálni viszem, nem találkozunk senkivel se. (szinte üres a falu Amikor először megkérdeztem a gyerekorvosunkat, még hónapokkal ezelőtt, azt mondta ne oltassuk be majd a picúrt, mert a magyar vakcina szennyezett. Most meg azt mondja oltatni érdemes. Most akkor mi van??? Lassan megőrülök ettől, hogy az ember nem tud dönteni.
2009. dec. 4. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!