Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedül elalvás bevezetése,...

Egyedül elalvás bevezetése, hogyan?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam a beteszem a kiságyba,1 percre kimegyek,majd 3ra,idáig jutottam,annyira bújik,h utána 10 msp alatt elalszik rajtam,de közben olyan erősen ölel.szóval ezt befejeztük.ma próbáltam a suttogót,de olyan keservesen sír,és nem tudom lefektetni,mert mindig feláll.kivettem 2x,de ha már elkezdem irányba állítani sír,az eredmény ugyanaz.kiveszem hozzám bújik és 10 msp alatt elalszik.nekem azzal nincs bajom,h rajtam alszik el,de ha nincs ez a sírásos cirkusz előtte,akkor nem akar bújni,nem kell neki a ringatás,pedig már tök álmos,mégis inkább játszana,tud vki vmi módszert?

2014. jan. 8. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyi idős?
2014. jan. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
13 hónapos
2014. jan. 8. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én kislányom velünk aludt 1éves koráig, mert ő is sírt a kiságyban, felébredt amikor betettem. Aztán kapott egy ágyat, amit ő választott, és 2en is elfértünk rajta. Azon összebújva elaludtunk és átmentem a saját ágyamba. Amikor megébredt visszabújtam hozzá. Aztán ahogy idősödött meg lehetett vele beszélni, hogy itt maradok amíg el nem alszik, simogatom, ölelgetem de aztán szóljon és jövök. Érezni és tudnia kell, hogy nem hagyod el őt este sem :) Vannak ilyen anyás gyerekek. Én így csináltam, most 3.5éves saját ágyában alszik, kb 5perc alatt álomba simogatom. Én is próbáltam az elején még ringatni, meg a suttogót is, rongyit, meg a pólómat odatenni, semmi nem használt csak a közelségem. Ez van. :)
2014. jan. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen korban nagyon kötődnek egyes gyerekek az anyjukhoz.Nálunk 14 hós múlt a fiam. Velünk alszik el a nagy ágyban, és mikor elaludt átrakom a sajátjába. Van,hogy felsír éjszaka,akkor jön vissza közénk. De sokszor reggelig már velünk is marad. Amikor köztünk alszik is sokszor nyűgöskés. Akkor megsimogatom , vagy megfogom a kezét, rögtön meg is nyugszik.Szüksége van rám.

Most fogunk venni neki nagy ágyat.Abban ketten is elférünk,és mi is úgy leszünk,hogy már én megyek hozzá,nem pedig ő hozzánk.

eddig egy szobában aludtunk, de ha lesz saját nagy ágya,akkor már külön költözünk.

2014. jan. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk is velünk aludt 6 hónapos koráig, addig ringatni is kellett mert csak úgy aludt el, aztán 6 hónap után rájött hogy nem kényelmes már neki a ringatás, és letettem az ö ágyába forgolódott pár percet aztán bealudt és ez így megy azóta is! Szóval a lényeg a babát kell hagyni hogy magától jöjjön rá arra hogy egyedül el tud aludni, mert ha eröltetve érzi akkor nem akar majd egyedül bealudni mert úgy érzi rossz dolog mivel ö még nem akarja! Minden baba más van aki hamarabb bealszik egyedül van aki késöbb, de 2 éves korig tényleg nagyon vágynak a szülök közelségére, szóval ahgyni kell öket maguktól rájönni erre, vagy úgy próbálkozni hogy ne érezze kényszernek vagy rossz dolognak az egyedül elalvást, hanem úgy fogja fel hogy ez egy jó dolog mert neki is kényelmesebb, a lényeg az idö, hagyni kell idöt....
2014. jan. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!