Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Későn alszik el este a 10...

Későn alszik el este a 10 hónapos babám! Mi lenne a jó megoldás?

Figyelt kérdés
A 10 hónapos lányom nappal ált. kétszer alszik, a délelőtti alvása inkább már 11-re, délre tolódott(3/4-1 óra), így az a baj hogy a délutáni is tolódik fél 5- 5 körülire (ez is ugyanannyi mint a délelőtti). És ugye itt jön a probléma, ha nem hagyom aludni nagyon sírós és nyűgös lesz egész du.-án, ha meg hagyom akkor van hogy este 10-nél előbb nem alszik el. Ha meg nem álmos, hiába tenném le, nem alszik el. Egyetlen délelőtti alvással meg még nem bírja ki. Mit tegyek?

2014. jan. 8. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rossz lesz, de 1-2 napig ne hagyd du.alduni.

Hamarabb kidol, hamarabb alszik el.

Reggel meg 6-7 fele,ebredjetek, igy a de.-i alvasa 10kornyekere esik. A du.-i pedi 1-2 koze.

Felfog ebredni 4 fele, utana meg sok sok jatek es lefarasztas.

Kell az allandosag a gyerkocnek. Mint pl.a furdetes fix idopontja, stb..

2014. jan. 8. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van most. én hagyom ébren. eddigi megfigyeléseim szerint 1-2 havonta változik a ritmusa, így ennek is vége lesz egyszer.
2014. jan. 8. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

próbáld a 11 óra alvást kitolni 12-12.30-ra,és este meg fektesd le nyockor

nekünk ez vált be

pár nap azért kell,amíg hozzászokik

fiam 10 hónapos korától a két éves koráig így aludt,12-től aludt délben 2-3 órát,és este nyolckor fektettem

lassan 4,5 éves,de még most is úgy alszik,hogy 13-kor lefektetem,alszik 1,5-2 órát,és este nyolckor fekszik,fél kilencre el is alszik

2014. jan. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A fürdés mindig 7-re esik, eddig szépen el is aludt legkésőbb fél kilenckor.

Azt hiszem reggel hamarabb felkeltem, mert ha csak egyet alszik napközben az nem elég neki. De ha mégsem válik be akkor jöhet a B terv és megpróbálom fenntartani délután.

A háromról kettő alvásra észrevétlen állt át.

A fenébe! De nehéz ügy ez.

2014. jan. 8. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!