Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudnám megfordítani a...

Hogy tudnám megfordítani a babám órarendjét?

Figyelt kérdés
Héthónapos lányom lassan egy hónapja reggel hatkor alszik el, és délután 4-5 óra körül kel. Én már teljesen kivagyok. A nagyobbal sem tudok foglalkozni, nagyinál van, mert kénytelen vagyok én is délelőtt aludni.

2014. jan. 11. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Hajjaj. Én megpróbálnám úgy, hogy nyolc-kilenc között felébresztem, sétálni viszem, akkor szendereg, otthon ébren tartom, játszunk, bármit csinálunk, a fejem tetejére állok, megint sétálni viszem kb. délben, akkor is szendereg, és hat-hét körül lefektetem, de addig akkor sem, ha a fene fenét eszik. Az első nap ez talán öt óra lesz, de a második nap már lehet, hogy hat, aztán hét, és így tovább. Nálunk ez totál szétborult napirendre bevált, bár ennyire nem volt durva. Hétvégén csináltuk, amikor nagyik és apa is itthon volt, hogy legyen szórakoztatási haderő.
2014. jan. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod napközben felkelteni, én azt csinálnám,hogy először felkelteném délután 2-kor, amikor az már beállt, akkor már délben, és így tovább.
2014. jan. 11. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is azt tartanám a legjobb megoldásnak hogy felébreszted. Először délben és utána estig nem hagyod aludni, vagy csak max 1 órát, így estére nagyon fáradt lesz és aludni fog. Szerintem pár nap és helyre tudod rakni az egészet.

2014. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!