Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogyan lehet farfekveses...

Hogyan lehet farfekveses babat megforditani,2 ujjal a szajba akasztva? Ki ismeri, hallotta, olvasta ezt a modszert, es pontosan hol?

Figyelt kérdés

Regi modszernek tünik: "két ujjukat a szájba akasztva miképp tudják a farfekvéses babákat megfordítani és világra segíteni"

Forras:

[link]



2013. aug. 24. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:

szerintem sehogy, vagy legalábbis elég veszélyesnek tűnik.

ennél még a császár is sokkal kellemesebb.

2013. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ezt csak szülészorvosok és azok közül is csak néhányan végzik Mo-on. Amit te otthon tehetsz, az a jobb kisujjad akupunktúrás pontjainak masszírozása pl, a felső ujjpercnél.
2013. aug. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat!

Nekem 2 csaszar utan mar minden orvos csak csaszarral vallalja a szülest, igy nem emiatt kerdezem.

2., erdekelne, ha tudsz erröl barmit bövebben! (ki vegzi hogyan, esetleg forras...stb, barmi!)

2013. aug. 24. 22:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Szent István kórházban van Bp-en csak, máshol nincs. Végül nem volt rá szükségem, úgyhogy nem néztem jobban utána.
2013. aug. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, az Istvánban csinálják, nekem is akarták, de végül befordult az utolsó pillanatban, már az aláirandó papírokat is az orrom alá tolták az időponttal együtt. Az már más kérdés, hogy én nem szerettem volna, és végül amúgy is császár lett más miatt.
2013. aug. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5. vagyok, természetesen nem a szájukba akasztott ujjal csinálják, hanem kívülről fordítják meg a hasfalon keresztül. Talán a youtube-on vagy valahol még egy video is volt róla. Folyamatos uh ellenőrzés mellett két orvos csinálja, és jó esetben néhány perc az egész, de olyan is van, hogy nem sikerül, szóval nem erőltetik, ha nem megy. De úgy rémlik, hogy nagy százalékban sikerülni szokott.
2013. aug. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Ha nem 2 ujjal a szajba akasztva, akkor miert irja a cikk ugy, hogy "két ujjukat a szájba akasztva"? Es kivülröl hogyan?

Erdekelne a YouTube-s Video, milyen szoval keressek ra?

2013. aug. 25. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:

találtam egy videót.én nem vállalnám be:


http://www.youtube.com/watch?v=6AM6wDwTjmc

2013. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2013. aug. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
57%

5. vagyok, én is azt láttam amit a 8. válaszoló belinkelt, és én sem vállaltam be :). Ezért nagyon csúnyán nézett rám a szülésznô, és nem is értette, hogy miért nem szeretném, mikor más mindent megtesz azért, hogy ne legyen császár, és inkább örül ennek a lehetöségnek.

De akkor nem csak én vagyok az ufó ezek szerint, akit ez megrémisztett.

2013. aug. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!