Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Control légzésfigyelője...

Baby Control légzésfigyelője van valakinek? Megéri megvenni?

Figyelt kérdés
Novemberig még garanciális Baby Control BC-200 légzésfigyelőt tudnék 8e-ért, egy gyerek használta. Szerintetek megéri? Mi a vélemény róla?
2014. jan. 11. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sógornőméknek ilyen volt már ők is használtan kapták. Az előző tulajnál (rokon gyerek) egyszer fölöslegesen bejelzett, de többször nem volt vele gond. Sógornőméknél nem volt téves riasztás csak ha a gyerek lemászott az érzékelőről. Nekünk Angel Care van, nem hiszem, hogy ez a baby Control rosszabb vagy jobb lenne, szerintem megveheted nyugodtan.
2014. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ÉN is használtan vettem 9ezerért.

Egyszer sem jelzett be szerencsére

Inkább olyan volt hogy én felejtettem el kikapcsolni

Megbízható,nagylapos erzékelő

A 3lap teljesen befedte a 120*60-as kiságyat...

2014. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Épp ma kérdeztem a barátnőmet erről es azt mondta éjjel elfelejtette ki kapcsolni mikor kivette a picit az agyikobol szopizni és kb 2 perc után jelzett ez alatt kb baj is lehetett volba és nem? Vagy rosszul gondolom?
2014. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idő után jelez , hogy milyen érzékenyre van beállítva. Nem ismerem ezt a fajtát pontosan, de a mienk így működik. 5 érzékenység van és nekünk 1-esen van így kb 10 másodperc múlva csipan egyet és fél perc múlva kezd riasztani. (angel care) Nekünk külön szobában alszik a fiam így az egy csipanást csak bizonytalanul hallom meg, de ha egy szobában vagytok akkor arra is fel lehet ébredni mert elég hangos.
2014. jan. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!