Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babátok volt/van...

8 hónapos babátok volt/van így? Egyik nap csak egyszer alszik és akkor káosz az egész nap és éjjel is, máskor meg rendesen 2x napközben.

Figyelt kérdés
Ettől megőrülök, sem éjjel sem nappal már régóta, ha csak 1x alszik egy nap akkor estére tiszta dili az egész, de nem tudom elaltatni. Nem jövök rá miért van ez? Tudtok tanácsolni valamit?
2009. dec. 1. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
az enyém most kezdi az "este nem alszok el2 dolgot. Telerakom a bendőjét, beszélgetek hozzá és nem hajlandó elaludni. Valahol azt olvastam, hogy a babák értelme egyre jobban nyílik már, és rájönnek hogy ez az élet egy tök izgalmas dolog. Semmiről se akarnak lemaradni, még este sem. Ezen az úton végig kell mennünk... mostmár azt csinálom, hogy fent van, amíg fent van, egyszer úgyis elnyomja az álom...
2009. dec. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Semmi baj,csak lassan próbál áttérni a napi egyszeri alvásra,mint a nagyok:) csak még nem megy! Én egy éves fiammal méf mindig ezt játszom: ha reggel fél hét-hétkor kel,biztos,hogy kettőt alszik. De mostanság délután nem akar, pedig nagyon fáradt. Ilyenkor,mikor jezd dili lenni,be a babakocsiba, minmum fél óra séta. Az sem baj,ha már kétszer is voltunk aznap. Ő sokszor szeretett kint a friss levegőn aludni,ezért válik be ez a módszer. Szóval ha már vagy öt órát fent volt egyhuzamban a nyolchós babád,vidd ki, kis kínlódással,de csak alszik egy fél órát! Én ,ha elaludt, behozom,simán levetkőztetem csendben és sötétben és beteszem a kiságyba anélkül,hogy felkelne.
2009. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én már depressziós lettem majdnem annyira kiakasztott a 8 hónaposom. De ennek már 2 hete és lassan megtanulom kezelni a dolgait. Én tudod mit csinálok napközben? Megfuttatom, szó szerint. Már vagy 3 hete feláll kapaszkodva és most már imád lépegetni. Kiviszem az udvarra és fogom a két kezét ő meg szinte fut a kutya után. Én fogyok ő megalszik.:)
2009. dec. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm Anyukák, a babakocsis dolog most bevált, így most már másodszor alszik. Ha majd ez sem lesz jó, mi is megyünk futni :))))
2009. dec. 1. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!