Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális az, ha napközben,...

Normális az, ha napközben, amikor ketten vagyunk a gyerekkel, rendesen ellátom, eljátszunk, de mihelyst hazajön a férjem, mintha fel sem tudnék kelni, ő szalad utána, nem tud semmit csinálni itthon, mert én már nem bírom?

Figyelt kérdés
De hétvégén is ha mind a ketten itthon vagyunk,mintha nem lenne erőm úgy,mint hétköznap.Csak én vagyok így?
2009. okt. 19. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Teljesen normális, én is így vagyok, szerintem azért bírjuk jobban napközben, amikor csak 2en vagyunk, mert akkor tudom, hgoy nem számíthatok senkire, amikor itthon van a férjem örülök, hgoy szusszanhatok egy kcisit, meg így ő is kiveheti a részét a babázásból.


Sose hittem, de a legfárasztóbb a gyereknevelés (persze édes fáradtság ez, nem is panaszkodok), de amikor dolgoztam nem fáradtam így el, mint mióta itthon vagyok. Mióta megvan a kislányunk este fél 10 kor úgy dőlök be az ágyba, mint egy krumpliszsák :)

Nekem sose jött be az, hogy amíg a gyerek alszik én is, mert olyankor főzök, vasalok, végzem a házimunkát.


1 éves kislány anyukája

2009. okt. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó,mert már attól féltem,hogy ez valami kezdődő depresszió jele.Az én fiam már másfél éves.
2009. okt. 19. 12:42
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ez nálunk is teljesen így van! Észre sem veszem 5-ig, hogy milyen fáradt vagyok, mikor megérkezik a párom fél6-kor úgy huppanok le a TV elé:-) Örülök, hogy egy kicsit felszabadulok:-) Persze imádom a kisfiamat, ne értsetek félre! De hát azért csak velem van 24 órán keresztül, mert ugye éjszaka is csak Én kelek hozzá.

Én sem voltam ilyen fáradt soha az életemben! Mióta megvan a kisfiam már este 9-kor összeesek, fürödni is alig van erőm, pedig még akkor kell elrendeznem a konyhát is az esti vacsi után:-(

Én pont ezért nem tudok eljárni tornázni, edzeni. Nincs hozzá erőm! Örülök, ha lefekhetek aludni:-) Irigylem azokat az anyukákat akik még mosolyogva eljárnak egy héten 2*, 3* edzeni... Mert hát olvastam ilyet....

Mindenkinek jó babázást:-)

2009. okt. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam még csak 14.5 hónapos, de nálunk ugyanez van. sőt, ha itt vannak a nagyszülők, akkor meg ők játszanak vele. Ennyi pihenés nekünk is jár a 24 órás szolgálatunkból:)!
2009. okt. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó nektek én 24 órában szolgálatban vagyok a gyerekekkel a férjemet is ki kell szolgálni mert ő alszik eszik ha ithon van. Van egy bébi szitterem de ö addig vigyáz a 17 hós lányomra mig én heti 5 nap 4 órát dolgozom Aszthiszem nem birom már sokáig.Jó nektek.
2009. okt. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyan úgy helyt kell állnom akkor is amikor a férjem itthon van, talán a hétvége másabb egy kicsit. Párom este fél hét körül ér haza a munkából. Ő is nagyon fáradt, így én fürdetem, én csinálom meg a vacsorát,öltöztetem, altatom ugyan úgy ahogy napközben is. Azt mondja, hogy amíg alszik a gyerek addig pihenjek, ő nem tud napközben pihenni csak este.
2009. okt. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!