Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom feje nagyon deformál...

Kislányom feje nagyon deformált (hátul lapos, fölül csúcsos) és most 7 hónapos. Ugye még lehet formás?

Figyelt kérdés
2009. dec. 1. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de a csontok formája már nem változik. A kutacsa ugyan még nem nőtt be, de maguk a koponyacsontok már nem mozognak, így nem hiszem, hogy változik.
2009. dec. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bea24 ***** válasza:
Szia! Én megnyugtatlak, lehet még alakítani a buksiját, kb. 1 éves koráig, mert akkorra csontosodik meg teljesen a kutacsa. Az én kislányom most lesz 4 hós és hátul teljesen lapi jobb oldalon a buksija, azért mert elfeküdte a nyakát a pociban és csak azon az oldalon hajlandó aludni. Amióta gyógytornára járunk látványosan jobb, mert már lehet forgatni.Te is forgasd altatásnál és meglátod szép kis fejecskéje lesz. :)
2009. dec. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ő már szépen forgolódik, nem kell forgatni. A védőnő szerint a kutacs már nem érezhető.
2009. dec. 1. 18:36
 4/5 anonim válasza:
az én kisfiam buksiján 4. honaptol tudtunk csak valtoztatni addig hiaba forgattuk, mindig egy oldalon ébredtunk... minimális gyogytorna mellett lehet kapni piros szinu sziv alaku párnát aminek a kozepe lyukas és a lyuk formája olyan mint egy egészséges buksi ha belesuppedne, ez formálja a fejet hátulrol alvas kozben, mindenkinek csak ajánlani tudom. rá van irva hogy 3 hos korig, mi 4. ben kezdtuk és fél évesen már láthato eredménnyel, most pedig 9 hosan észre sem venni hogy lapos volt a buksi bal oldalt. ne izgulj, ortopéd pedig irhat elvilag ki fejpántot ami formálja a csontokat. de sok nem is hallott errol!!! fel a fejjel és most már vigyátzzzatok rá és gyorsan kezdeni valamit.
2009. dec. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a normális válaszokat.
2009. dec. 3. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!