Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos csecsemőnek uzsonnár...

8 hónapos csecsemőnek uzsonnára mit adhatok?

Figyelt kérdés

Reggeli anyatej/tápszer, tízórai gyümölcs gabonával/babakeksz- el,ebéd főzelék ( heti 4x hússal), vacsora tápszer. Éjjel még 1x tápszer.


Az uzsonnának is tápszernek kell lennie, vagy lehet ott is főzelék, dúsított gyümölcs? Tejpépet már unja, gyümölccsel meg sem eszi.


2014. jan. 14. 13:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Én gyümölcsöt, joghurtot, túrókrémet illetve nagyon ritkán tejpépet adtam.
2014. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Natúr joghurt, joghurt gyümölccsel, túró gyümölccsel, túró joghurttal és gyümölccsel - én ezeket adtam.
2014. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk babajoghurt volt a legnépszerűbb uzsiétek :)
2014. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én főzeléket adok neki... a védőnő javaslatára. azt mondta, hogy amíg reggel-este tápszer van, legyen meg a napi 2 főzelék. így nálunk az ebéd és az uzsonna is főzelék.
2014. jan. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most beszéltem én is a védőnővel, ő is a főzeléket javasolta,laktatós kellene, mivel éjszaka elég korán felkel még 1x tápszert enni.
2014. jan. 14. 15:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!