Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól rajzoltatok a babátok...

Mikortól rajzoltatok a babátoknak, illetve adtatok a kezébe ceruzát?

Figyelt kérdés
A kisfiunk 10 hónapos lesz, és az előbb kerestem a neten, hogy milyen készségfejlesztőket lehet ilyen korban játszani, stb. Meglepődve olvastam az egyik cikkben, hogy azt írták, hogy már adható neki ceruza, zsírkréta, ecset... nem korai ez egy kicsit?
2014. jan. 15. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
11 hónaposan már én is adtam a kezébe ceruzát a kislámyomnak. Most 13 hónapos vonalakat húzogat, firkál és nagyon élvezi. Persze pillanatra sem vehetem le róla a szememet, mert rögtön a szájába teszi... :)
2014. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) érdekes. én azt hittem, ez majd sokkal később jön :)
2014. jan. 15. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:

Teljesen változó.

Általában a lányokat jobban érdekli.

Egy évesen az enyémek is rajzoltak.

De van gyerek, akit 3 évesen se nagyon érdekel.

2014. jan. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam imád rajzolni.Kb.11 hónaposan adtam először neki zsirkrétát és ceruzát,ma már 19,5hónaposan profi vonalakat rajzol:D

Nekem is figyelni kell,mert kipingálná az egész házat:)

2014. jan. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A kisfiam is 10 hónapos volt, amikor véletlenül a kezébe akadt egy toll az asztalról, amikor a mama ölében ücsörgött.

Anyósom adott neki egy papírt és élvezettel firkálni kezdett. :) Másnap vettem egy csomag zsírkrétát. Azóta "rajzol". :)

Ma már 3 éves és eljutottunk a felismerhető alakig. Még csak embert rajzol, de azt nagyon ügyesen.

2014. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem lányom van, 14 hónapos. Én is olvastam egy ilyen cikket és ezen felbuzdulva be is szereztem zsírkrétát és temperát is. Baromira nem érdekli még egyik sem... :D Nem erőltetem, majd megérik rá. Őt most más izgatja.
2014. jan. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!