Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vaczkor Fotóról mi a véleménye...

Vaczkor Fotóról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Ma megkeresett egy pasi a Vaczkor fotótól. Állítólag a kórház adta ki a címem. Somogy megyében élek, a bélyegzőjén Bp. -i cím volt. Valami több részletben fizethető fotózásról beszélt, amit itthon bonyolítanánk le, de egy árlistát nem tudott adni, mindent majd a fotózáson beszélnénk meg. Csak valami szerződés aláírását forszírozta. Öt perc alatt leépítettem, csak attól félek, hogy valami betöréshez jött terepet felderíteni, mert sajnos beengedtem a lakásba. Találkoztatok már ilyennel?
2014. jan. 15. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Akár még igaz is lehet. Bár én senkit nem engedek be a lakásba, tőlem aztán lehet bármilyen remek ajánlata.

A keresztfiamék is vidéken élnek, őhozzájuk egy nő csengetett be, hogy nem akarnak-e szép családi fotókat. Akartak, lebeszéltek egy időpontot.

A megbeszélt időpontban megjelent egy nagyon-nagyon öreg bácsi, a fotós. Menni alig tudott. Mondanom sem kell, hogy a képek, amiket készített nem hogy a műtermi színvonalat nem érték el, de ha én az egyik kezemet a fenekembe dugom, egy polaroid géppel különbeket csinálok. :) Mindezt 20ezer forintért. Egy vicc volt, utólag nagyon megbánták.


De persze az is lehet, hogy egy csaló volt, aki nálad járt. A neten próbáltál utána járni a Vaczkor fotónak?

2014. jan. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én utána jártam és egyet találtam, Vackor fotó néven, a facebookon. De az adatlap tulajdonosát ismerem személyesen, kizárt dolog, hogy Ő felkeresett volna somogy megyében. Főleg, hogy végül nem is kezdett a fotózással komolyan foglalkozni, de a faces oldal valahogy megmaradt.

Szóval a mai világban aki nincs a neten az nem létezik. Szerintem átverés volt.

1es voltam.

2014. jan. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha az volt a lényeg, hogy átverjen, az nem érdekel, mert nem vagyok hülye, nem dőltem be neki. A facet én is azonnal megnéztem. Kevés az ismerőse az oldalnak, ez rögtön feltünt. Lehet onnét kellene felvennem a kapcsolatot valamelyik ismerősével, hogy ez most kamu volt, vagy tényleg csinálnak ilyet.
2014. jan. 15. 19:51
 4/6 anonim ***** válasza:

A facebookosat ismerem, nem Ő volt,ez tuti.

Az átverést meg úgy értettem, hogy talán tényleg rossz ember volt, esetleg betörést tervez. Na de nem akarom az ördögöt a falra festeni, de az ilyesmiben én már nem bízom.

Mi amikor beköltöztünk a frissen vásárolt házunkba, kihívtunk egy biztonsági céget, hogy milyen lehetőségeink vannak a riasztórendszer kialakítására. Elmondta, mi meg mondtuk, hogy majd jelentkezünk. Drágálltuk, másokat is meg akartunk kérdezni. 3 hét múlva, szilveszterkor betörtek, mindenünket elvittek, még a karácsonyra kapott parfümöt is.

Nem mondom, hogy tuti volt köze hozzá, de ő volt az egyetlen, aki ismerte az egész házat kívül belül. :(

2014. jan. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ha az volt a lényeg, hogy átverjen, az nem érdekel, mert nem vagyok hülye, nem dőltem be neki. A facet én is azonnal megnéztem. Kevés az ismerőse az oldalnak, ez rögtön feltünt. Lehet onnét kellene felvennem a kapcsolatot valamelyik ismerősével, hogy ez most kamu volt, vagy tényleg csinálnak ilyet.
2014. jan. 15. 22:07
 6/6 anonim válasza:
Létezik ilyen cég nálunk voltak is fotózni az interneten nem lehet őket megtalálni mert régebbi cég már de nem is az létezik csak amit az interneten el lehet érni szerintem. Nem kell aggódnod hogy ennek köze van a betörésedhez. És nem is szép dolog hogy rögtön ezt feltételezed.
2015. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!