Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok? Ma...

Szerintetek terhes vagyok? Ma reggel teszteltem Gabriellel egy annyira halvány pozitívat, ha lefényképezem, el is tűnik a fotóról a második csík.

Figyelt kérdés
Szombaton kellett volna megjönnie, előtte mindig nagy fájdalmaim szoktak lenni, most semmi. Se hasfájás, se barnázás, csak "vagyok". Reggel megmértem a hőmet, 36,8, most vacakol a gyomrom, mintha túl sok savam lenne, de ennyi. Semmi terhességi tünetem nincs. :-(
2010. máj. 4. 10:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Azt mi innen nem fogjuk tudni megmondani, hogy terhes vagy -e.

Most tartasz a 3.nap késésnél, nekem az elmaradt utáni 4. napon mutatta a teszt. 1-2 nap múlva szerintem csinálj új tesztet, ha nem jön meg addig.

2010. máj. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem tudsz fotót feltölteni? Egyébként ha van színe a 2. csíknak, még ha halvány is, pozitív! :) Ilyenkor meg tünetek még nincsenek, azok majd a 6. héttől, vagy később, vagy semmikor... :)
2010. máj. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
pár nap múlva tesztelj még egyet.
2010. máj. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
emiatt ne aggódj. én is mielőtt megjött pár órával eléggé görcsöltem meg egyéb mens. tüneteim voltak. mikor terhes lettem pont az tűnt fel hogy már meg kellen jönnie és semmilyen tünetem nem volt hogy meg akarna jönni (annak ellenére hogy sokan írnak a mindjárt megjön érzésről ) én az elmaradt nap után azt hiszem 3 vagy 4 nap teszteltem halvány +at. ha egy kicsit is elszíneződik a teszt attól még lehetsz terhes. tesztelj pár nap múlva ha nem jön meg. szorítok neked !
2010. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ma ez a 4. terhes vagyok-e kérdés, és minden kérdezőnek ayt tanácsolta mindenki hogz várjon kicsit és teszteljen mégegyet. Nem rosszindulatból írtam, tényleg, csak jótanácsként, hogy itt senkitől nem fogsz tuti megoldást kapni csak azt hogy: lehet baba, lehet késés, lehet hormonális gond, tesztelj pár nap múlva újra :)


Sok sikert ha szeretnéd a babát, szurkolok :)

28 hetes kismama

2010. máj. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtti napon volt pici hányingerem,ezért vettem Royal HCG tesztet.Akkor voltam elvileg 4 hetes és ilyen lett a csík:


[link]

2010. máj. 4. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

10:28-as

tudjuk hogy így van de addíg amíg az ember nem esik teherbe és csak próbálkozik nagyon elkeserítő tud lenni az állandó negatív teszt. persze utólag már nekem is gyerekjátéknak tűnik az egész de akkor amikor 4 hónapot kellet várni ( tudom ez nem sok mert sokan sokkal többet várnak ) nagyon hosszúnak tűnik és az ember minden hajszálba kapaszkodik...

2010. máj. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudok képet feltölteni, de amit mutattatok képet, na kb olyan az enyém. Olyan épphogy... Épphogy rózsaszín, csak annyira, hogy ne olvadjon össze a fehérrel. Nekem sosem szokott ennyit késni, max egy napot, de akkor is azért éreztem, hogy meg fog jönni, most meg semmit nem érzek, csak várok, és ez a legrosszabb, mert szeretném, ha pozitív lenne
2010. máj. 4. 10:44
 9/19 A kérdező kommentje:
ja, és tudom, hogy itt senki nem fogja megmondani, hogy terhes vagyok-e, vagy sem, csak véleményt szeretnék kérni. :-)) Mi már lassan egy éve próbálkozunk, és ugyan teszteltem már máskor is "megérzésből", de akkor nem késett.. és sajnos ilyenkor az ember tényleg próbál kapaszkodni már mindenbe, és a legszörnyűbb, hogy várni kell még egy, majd még egy napot. Na azok a legrosszabbak.. :-(
2010. máj. 4. 10:48
 10/19 anonim ***** válasza:
Én is Gabriellel teszteltem, és halvány lett, kb: 2 hét múlva fogok szülni:-)))))
2010. máj. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!