Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi legyen a fiam második...

Mi legyen a fiam második neve? Ti mit adnátok?

Figyelt kérdés

Az első Ruben lesz, mindenféleképp (nem kérek véleményt) de nem tudom, hogy mi legyen a második.

Kislányom Loren Lilien:)


2014. jan. 15. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Rolnad
2014. jan. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
Roland, Zénó, Kristóf.
2014. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Gandalf
2014. jan. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lénárd.
2014. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Minek még egy név? Nem Dél-Amerika ez!


Most még oké, de mi lesz később mikor egyszer csak meg akar nősülni, és olyan kacifántos nevű hölgyeménnyel hozza össze a sors, hogy csak -né lehet?

Bocsi, de én is egy ilyen anyai "botlás" miatt szívtam meg a férjes nevem viselését. Szörnyen hangzott volna és marha hosszú. Így lettem -né. :(

2014. jan. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért? A Ruben szép. Hittanon úgy tanultuk, azt jelenti, "nézd, egy fiú".

Ha követjük azt a mintát, amit a kislányodnál, akkor R kezdetű, N végű, három szótagú nevet keresünk.

Ilyenek:

Radován

Robinzon

Rodion


Ha nem muszáj, hogy a fenti három egyszerre teljesüljön, akkor a Richárdot vagy a Roderiket választanám.

Innen szemezgettem: [link]

2014. jan. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

# A Lénárd nagyon tetszik, csak mivel én Léna vagyok így nem adom a gyerekemnek. :)

#5 Amerikában élünk, nálunk az egész családban divat a 2 keresztnév.

#6 Szerintem is szép a Ruben :) , de sokan furán tekintenek rá. Igazából a 'n' végződés véletlen. A Roderik esélyes. Köszi az oldalt, nézegettem, találtam sok jót! :)

2014. jan. 16. 20:03
 8/9 anonim ***** válasza:

Az en fiaimnak is 2 neve van megsem Del-Amerikaban elunk (hanem Eszak-Amerikaban :D )

A Ruben nagyon szep nev, ocsemet hivjak igy de neki nincs masodik neve.

A fiaim amugy Erik Tibor es David Mark neveket viselik. Tervben van a harmadik baba , ha O is fiu lesz akkor Patrik Aron lesz a neve.

Az Aron-t a Ruben melle es eltudom kepzelni csak az Aront itt Aaronnak irjak (irtad,hogy Amerikan eltek) meg a Mark-ot is.

2014. jan. 18. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Krisztina 17 válasza:
Az én Kis fiamnak Rodzser István a Neve de nekem nagyon Tetszik a Kristof és a Krisztián név
2014. jún. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!