Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül egy babafotózás...

Mennyibe kerül egy babafotózás profi fotóssal?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy mindenkinél más összeg lehet, de csak nagyságrendileg szertném tudni. Annyi sok szép karácsonyi képet láttam, hogy én is szeretnék, de nem tudom, hogy megengedhetem- e magunknak.
2014. jan. 15. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Nálunk úgy volt, hogy maga a fotózás ingyen volt, viszont a kiválasztott képekért fizetni kellett mérettől függően. a 10X15 cm-s képek darabja pl. 550 ft volt, a 60x80 cm-s kép pedig 8200 ft volt. A köztes méreteket nem tudom, mert mi ekkorákat rendeltünk csak, így ezeket jegyeztem meg. Érdeklődj az üzletben, hogy hogyan és mennyiért vállalják.
2014. jan. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm mostanában megy, neki 20000 Ft-ot mondtak.
2014. jan. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

sorozat 10-20-30-40 ezer, attól függően, hogy hány féle képet szeretnél, hány db-ot.

Mi csak karácsonyi fotózásra vittük a gyerekeket, 500 ft volt darabja a képnek.

2014. jan. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
44%
35 kép 30 ezer.
2014. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én őket hívtam ki, külső helyszínre, nagyon kedvesek és profik voltak.

Ketten jöttek, így két szemszögből is fotóztak.

Az oldalukra is feltettek egy kisebb albumot.

Bori néven keress rá nyugodtan.


[link]

2014. jan. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Megint: profi=professzionális=ez a fő bevétele, ebből él, nincs mellette más munkája, vagy ha igen az sokkal kisebb részét teszi ki az életének, az a másodállása és nem ez.


Kb. 30-50e Ft-nál indul az aki megfelelő felkészültséggel rendelkezik és egy kifinomultabb vizuális érzékkel rendelkező anyuka igényeit is ki tudja elégíteni

2014. jan. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Budapesten szerintem 20 ezertől kezdődik, és ennyiért a kisebb csomagot tudod megkapni általában (kevesebb kép).

Még több kép, tovább tartó fotózás kerülhet 30-50 ezerbe is.

2014. jan. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Szívből merem ajánlani! Imádja a gyerekeket és iszonyat nagy türelme van, valamint vérbeli profi!!!!!!

2014. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!