Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újszülött fotózást csináltattá...

Újszülött fotózást csináltattál, fogsz csináltatni profi fotóssal? Kihez érdemes fordulni?

Figyelt kérdés
2013. szept. 2. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi nem csináltatunk, mert elég jó fényképezőgépünk van, férjem szeret fotózni, én pedig vagyok elég kreatív így majd házilag oldjuk meg, hogy karácsonyra a családnak legyen egy szép kis naptárja az új unokáról. Nekünk nem igazán tetszenek ezek a mű képek, szerintem sokkal jobb képeket és természetesebb képeket tud az ember magának csinálni. De aki profi fotóst szeretne az válassza azt, kinek mi tetszik.
2013. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kórházakban szoktak lenni ilyenek,hogy csinálnak fotót róla.Nekünk ilyen lett csináltatva,szépen beragasztva üdvözlőkártyába.
2013. szept. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%

Nem és ha ingyen adnák se csináltatnék.

Ne zavarjon minket senki az első időkben. Van fotógép otthon, elég az.

2013. szept. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ha mindenképpen szeretnétek, érdemes kuponos oldalról kedvezményes ajánlatot keresni, vagy pedig az ismeretségi körben keresni valakit aki hobby szinten fotózással foglalkozik profi géppel és tapasztalattal.


Mi az esküvői fotóinkat is egy ilyen ismerőssel csináltattuk, rögtön nem 60.000 Ft volt. És a képek ugyanolyan csodásak lettek.

2013. szept. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én szeretnék.

de még odébb van a dolog, nem döntöttem, hogy kivel csináltatom

2013. szept. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én szeretnék csináltatni és majd ha már lesz pocakom, akkor pocakfotózást is. Aki az esküvőnkön fotózott vele én nagyon elégedett voltam, szerintem most is vele csináltatjuk a képeket.
2013. szept. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!