Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány napig normális egy 6 és...

Hány napig normális egy 6 és fél hónapos anyatejes babánál, hogy nincs széklete?

Figyelt kérdés

Elkezdtem mér a hozzatáplálást kb 1 hónapja, de még mindig csak kb 50 gramot eszik meg naponta, tehát nem sokat. Ezenkivül csak anyatejet kap...

Migcsak szopizott minden nap volt széklet, volt h napi 3-4 is. Mióta hozzatáplálok, mintha nem is akarna kakálni. Nem nyom, nem erölködik. Ez mennyire normális?


2014. jan. 16. 19:44
 1/4 kíváncsicska ***** válasza:
Hát elvileg naponta 1-nek kellene lenni.De nekem a babám szorulásos és örülök, hogy 2-3 naponta van neki.
2014. jan. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Répa, krumpli, alma, banán hasfogók.


Miket szokott kapni? Egyébként azért is nem kakil, mert az összes anyatejet feldolgozza a szervezete.

2014. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha már hozzátáplálod, akkor jó lenne minden nap kakilnia. A tisztán anyatejes babára vonatkozik az, hogy több napig normális, ha nincs széklete. Valószínúleg a hozzátáplálás miatt van.
2014. jan. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Igen, én is sejtem h a hozzatáplálás miatt van... kap almát, körtét, sütőtököt, céklát, édeskrumplit. Kevés mennyiséget eszik meg naponta, mellette állandóan cicin van (gyakrabban mint eddig). Nekem is az volt a gondolatom, hogy teljesen megemészti az anyatejet és a kaja amit kap több nap alatt gyül fel a pocijába... De mikor látom h már 3-4 napja semmi kaki, akkor mindig a kuphoz folyamodok, ami meghozza a hatását. De félek hogy hozzaszokik. Próbáltam az édes kamillateát is, semmi eredménye nem volt. Más tippek?
2014. jan. 17. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!