Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szülés utáni pajzsmirigy...

Szülés utáni pajzsmirigy túlműködés mikor múlt el? Magától el fog múlni?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy túlműködésre utáló jelek vannak nálam, még szoptatom a kisfiam, így nem szedhetek rá gyógyszert. Sajnos, nagyon kellemetlen tüneteim vannak. 3 hós kisfiú anyukája
2014. jan. 16. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:

szia. Mik a tüneteid? voltál vérvételen?

nos, nekem az első babám után lett túlműkődésem, és nekem elég rossz tüneteim is társultak hozzá: fogyás, idegesség, pörgés, tehát ezek mind mind.

aztán gyógyszert szedtem, majd ittam galajteát és elmúlt.


mik a tüneteid?

nekem is most a második 3 hónapos

2014. jan. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia, nálam a tünetek: hajnali erős izzadas, hajnali magas pulzus, napközben is beindul a pulzusom, nyomáserzes. Susogas, luktetes a fülben, fejfájás, volt mikor nehezebben láttam gondolom emiatt, erős hangulatingadozas, nyugtalansag érzés, hamar kifulladtam, hamrabb mint terhesen nagy hassal, zsibbadas. Meg nem voltam vervetelen, most szeretnék menni majd. Félek, hogy így majd nem szoptathatok. Ezek a tünetek nagyon kellemetlenek, mint aki nincs is magánál, olyan erzes
2014. jan. 17. 13:03
 3/5 A kérdező kommentje:
Es en is hamar lefogytam.Örülnek, ha nem kéne ra gyógyszert szedni, es maradhatna a szopi.
2014. jan. 17. 13:05
 4/5 anonim ***** válasza:
kérdező, hogy alakult végül? én vagyok az első válaszoló
2014. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nekem teljesen más betegség derült ki, pajzsmirigyem rendben volt. Köszönöm kérdésed, jó egészséget4
2014. ápr. 14. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!