Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdett el próbálkozni...

Mikor kezdett el próbálkozni a babád a napi egyszeri alvással?

Figyelt kérdés
2014. jan. 17. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Fiam egy évesem, lányom viszont még másfél évesen is kétszer aludt egy nap! Ő két éves korától alszik egyszer délelőtt!
2014. jan. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Kb. 1 éves volt, amikor már csak ebéd után volt hajlandó aludni.
2014. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
1 és másfél éves kora között valamikor állt át a napi egyszeri alvásra a fiam.
2014. jan. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10 hónapos és két hete csak napi egyszer hajlandó aludni,de szerintem még korai..
2014. jan. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lánykám másfél éves korában kezdett áttérni a napi egyszeri alvásra. A délelőtti alvása átcsúszott ebéd utánra, aludt kb. 2 órát (plusz-minusz fél óra). A délutáni alvásideje ezáltal megszűnt, jobban mondva első körben kitolódott késő délutánra, látszott rajta, hogy aludna, de már nem tud, úgyhogy bírta, ameddig tudta. Az első időkban késő délután egyszercsak beájult. Ilyenkor gyorsan átöltöztettem, áttöröltem, nem keltettem fel, letettük az ágyába aludni. Aludt is másnap reggelig, amikor meg kezdődött előről. Jó egy hónapig volt ez a beájulós délutáni dolog, utána szépen beállt a bioritmusa arra, hogy kibírja estig, és utána alszik reggelig. Most három éves és még mindig ugyanígy alszik.
2014. jan. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Kb. 10 hónaposan állt át az egyszeri alvásra, de segíteni kellet neki benne. Azóta csak ebéd után alszik, 3,5 órát.
2014. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
10 hónaposan állt át. Kb. két órát alszik egyhuzamban.
2014. jan. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

8 hónapos korában állt be. Akkor még ebéd előtt le kellett tenni, aludt, ebédelt, és elvolt estig.

Aztán olyan 1 éves kora körül már simán kibírta ebéd utánig, csak akkor aludt el.

2014. jan. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy éves kora környékén.
2014. jan. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy éves korában állt át az én kislányom is a napközbeni 1x alvásra.
2014. jan. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!