Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használ valaki ilyen kanapét?...

Használ valaki ilyen kanapét? Mennyire strapabíró? Mikortól alszik rajta a gyermeked?

Figyelt kérdés
Http://bosegbutor.hu/butorok/agyak/agyazhato-gyerek-kanape
2014. jan. 17. 13:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez nem minden napos alvásra van. Ez arra van, ha egy barát ott alszik akkor legyen neki is hely.

Ilyenen tuti nem altatnám minden nap a gyereket.

2014. jan. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez valóban nem a legjobb mindennapi alvásra. A sok összeadás miatt kényelmetlen lesz neki. Az ilyet mi is csak vendégágynak használjuk.
2014. jan. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem ezt javasolták, mert a gyermekem éjjel is izeg-mozog és leesne más ágyról. Hmm..
2014. jan. 17. 13:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Erre valók a leesésgátlós ágyak.



[link]

2014. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak körbetámlás gyerekágyak, vagy leet venni leesésgátlót a rendes ágyhoz. Ez nem jó minden napi alvásra.
2014. jan. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van és kényelmes, imádja a gyerek.

2014. jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekünk volt ilyen. Azt tanácsolták, hogy a mindennapos összecsukástól hamar tönkremehet a szövet, így lehetőleg ne csukjuk össze minden nap. Nem tettük. Így egy 4 napos nyitva tartás után az alja penészes lett. Próbálkoztunk helyileg tisztítani, de nehézkes, mivel ez egyben van, nem lehet a szövetet lehúzni, kimosni, tisztítani. Ha sok vegyszerrel kezeled, belemegy a szivacsba is, akkor meg azt szívhatja a gyerek. Egy nyári napon újra megpróbáltuk tisztítani, kint az udvaron, sok vízzel, vegyszerrel, de nem lett utána sem tökéletes. Kidobott pénz.
2014. jan. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Tetszenek a leesésgátló ágyak csak olyat láttam eddig ahol középen mászik fel féltem, hogy ott is legurul de láttam ma olyat aminek a lábrészénél tud felmászni. Az tetszik.
2014. jan. 17. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!