Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiús anyukák, pelenkakiütés...

Kisfiús anyukák, pelenkakiütés lehet ez? Kisfiam heréjén piros pöttyök jöttek ki, de már lassan 2 hete kenegetjük neogranormonnal, nehezen múlik, mi lehet ez?

Figyelt kérdés
a heréjének csak az egyik oldalán.
2014. jan. 17. 14:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet,gomba?Most a barátnőm kisfia volt ugyan így,canestennel próbáld meg,azzal bajt nem csinálsz.
2014. jan. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz róla képet küldeni? Nekem volt ilyen kisfiam és kislányom is, nem tudtam ,hogy micsoda, de terjedt, sokáig nem használt semmit, majd a doki a canestent javasolta és nagyon hamar rendbejött!
2014. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Így látatlanban, hát bármi lehet.. Sokszor a doki sem tudja eldönteni vizsgálat során, nehogy mi anyukák így vakon.

Fiamnak volt eddig 3 fajta pöttye: sima pelenkakiütés, gombás fertőzés, és most egy vírusos.

Ha nem pelenkakiütés, akkor lehet,h gomba, fiamnak antibiotikum kúra után lett ilyen, és nekünk is a canesten jött be! Esetleg egy próbát meg ér, persze ha romlik, akkor irány a doki..

2014. jan. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 JnéHN ***** válasza:
Én Canestennel kentem, plusz Sudo. Nehezen, de elmúlt.
2014. jan. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3fiam van, az első kettővel nem tudtam mi az a pelenkakiütés... hát a kicsivel megtudtam.

6hétig volt iszonyú durva a feneke, de nem csak az egyik heréje, hanem az egész - véresre sebesedett, mindenhol pirosodott. Semmi nem használt nála, az étkezését figyeltük, bélflóra erősítőt adtunk neki, az összes létező krémet kipróbáltuk, dokinál is többször voltunk, végül egy krém hozott gyógyulást, a cinkes elocomos krém, de azt naponta max 2x lehetett kenni, így lassan gyógyult.

MIvel kicsit már jó idő volt, próbáltuk pelenka nélkül is hagyni a fenekét, de azért nem akartuk hogy felfázzon. Pelenkázáskor minden egyes alkalommal tiszta vízzel mostam a fenekét, minden alkalommal külön tiszta törölközővel töröltem. Nagyon sajnáltam szegénykét, nagyon rossz volt neki.

Aztán a pelenkákat is kitapasztaltam, a libero nagyon rontott az állapotán, csak a pampers volt jó. Azóta sem merek ráadni a pampersen kívül más pelenkát.


Én azt modnom, mutasd meg gyerekorvosnak, vagy elocomos krémmel kezd el kenni neki, az is jól hat.

2014. jan. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Elvittem gyerekorvoshoz.

gombás fertőzés

naturland unguentum boraxatum kenőccsel kell kezelni reggel, este.

2014. jan. 24. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!