Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 38 hetes terhes vagyok január...

38 hetes terhes vagyok január 27-re vagyok kiírva. Mit csináljak, ha az orvosom kűlföldre ment pont most, de január 27-én jön vissza. Ti aggódnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Mielőtt elment az orvosom megvizsgált, a méhszájam még zárt.Így még van időm?

Grav.ut.fundusa px/3.Norm.alaptónus.Kt.

Vv:C=2100 Ezek mit jelentenek?



2014. jan. 18. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Legfeljebb másnál születik a babád, mert bent nem marad, ha ki akar jönni!

Ezt nem lehet kiszámolni, mi lesz ha előbb jön két nappal?! Nekem ezért nincs fogadott dokim!


A C2100 méhszáj azt jelzi, hogy a külső méhszáj minimálisan megnyílt, a méhnyak csatornája és a belső méhszáj viszont zárt.

2014. jan. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Senki nem tudja neked megmondani, hogy mikor jön a babád. Jöhet akár holnap, akár február elején. Mindkettő előfordulhat. A dokid nem ajánlott senkit sem maga helyett?
2014. jan. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a dokidtól nem kérdezted, hogy mit jelentenek ezek az értékek?
2014. jan. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2100as értékem volt a 37. héttől, aztán 40+5 napon szültem mégis. tehát senki nem tudja előre, mikor indul be.
2014. jan. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
annyit mondott az orvosom, hogy a méhszáj még zárt és minden rendben. Én február 4-re számoltam, hogy szülök, mert 40 napos ciklusom volt, az orvosok január 27-re számolták a szülés várható időpontját.
2014. jan. 18. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!