Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát szeretnénk. Január...

Babát szeretnénk. Január 15-én kellett volna megjönnie, de 3 napja késik. A hasam úgy fáj már egy hete mintha mindjárt, megjönne. És néha szúr a hasam alja. Nemigen szokott késni. Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Tesztelj és kiderül.
2014. jan. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, simán lehet. Nekem a késés 4. napján már pozitiv is lett a teszt. :)
2014. jan. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tesztel még egy két napot várok!
2014. jan. 17. 21:51
 4/9 anonim ***** válasza:

tesztelj, ha bírsz, és vársz még 1-2 napot, az még jobb :) ha pozitív, irány a doki, de azzal is várj még egy-két hetet, hogy biztos legyen szívhang, lásson valamit UH-n stb.

szorítok

2014. jan. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl az volt fura, hogy iszonyuan feszült a mellem, de azt gondoltam talán megeröltettem magam és fájdalmasabb lesz a menzeszem. De aztán nem jött meg és a ciklus 36. napján reggel csináltam egy DM-es tesztet. Persze az elsőnek nem mersz hinni, ezért irány a Muller és az exepilem délutáni vizeletből is pozi lett. Szóval érdemes várni :) Szoritok neked!
2014. jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát teszteltem és az eredmény pozitív lett, nagyon orultem neki! :-) De aggódom mert a hasfajas nem múlik el ez normális? Hol előjön hol nem. Ha többet mozgok vagy hirtelen felállok. Ez mikor fog elmulni. Már a melleim is feszülnek!
2014. jan. 19. 10:48
 7/9 anonim ***** válasza:
Gratula :) A hasfájás normális, mert nő a méhed. Pihengess és szép lassan kelj fel mindig, nem kell sietni :D Majd írj néha, mi van veletek!!!
2014. jan. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó! Gratula! :) Ne aggódj, a hasfájás természetes! Én 11 hetes vagyok most, és néha még most is van. Boldog és problémamentes babavárást!
2014. jan. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,remélem minden a legnagyobb rendben lesz :-) majd jelentkezem,hogy hogy vagyunk. És köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 19. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!