Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos kislányomnak...

3 és fél hónapos kislányomnak adtam almapürét (3napja mindig), jövőhéten majd sütőtököt, lehet a tápszerbe keverni?

Figyelt kérdés
Mármint a sütőtököt bele keverni a tápszerbe. Gondolom igen.. Az almapürét eszi kanállal, de a sütőtököt tápszerbe keverve szeretném adni, hogy ne legyen túl tömény elsőnek, csinálta valaki így?
2014. jan. 18. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Az enyém anyatejes volt, de 4 hónaposan elkezdtük ismertetni az ízekkel, elsőnek a sima reszelt almával, nem főztem meg az almát és nem is hígítottam semmivel, eszembe sem jutott, de nem is tűnik túl gusztusosnak anyatejjel vagy tápszerrel keverve.
2014. jan. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A tápszeres almát, jelentem: megkóstoltam! Nem tossz... Csak főzelékes cumi kell hozzá:-) de akkor nem jeverem!
2014. jan. 18. 16:10
 13/13 anonim ***** válasza:
Az almát én is magában adom a kisfiamnak,ill Az őszibarackot is.ma kostoltuk a répát azt is magában kapott két kis kanállal megpároltam.azért nem akartam elsőnek tápszerrel keverni,h szokja meg az alapízét,de fintorgott :-D szerencsém van vele,mert bármit megeszik.
2014. jan. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!