Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babám általában...

8 hónapos babám általában 19:30tól 6:40ig laszik, de hetente kétszer felébred 2:30 körül. Etessem, itassam, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Jön a foga, ezt kábé két hete játsza el, hogy felkel fél 3 felé. Ilyenkor megeszik 200 ml tápszert. Éhes? Etessem egyáltalán, vagy mit tegyek? A foga miatt van ez, és majd elmúlik? Korábban sokkal nyugodtabban aludt, most többször mocorog, nyög, forgolódik.
2009. dec. 2. 20:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

egyiket se.

cumi.

max. víz

2009. dec. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit.

SE kaja, se innivaló, semmi, mert meg fogja szokni és azért fog felkelni.

Menj oda, nyugtasd meg és hagyd ott visszaaludni, ha nem alszik vissza, menj hozzá vissza pár percenként, amíg el nem alszik-meg fogja szokni, hogy "kár" felkelnie.

Ha nagyon a foga, és láthatóan fáj-de akkor nem csak egyszer fog felébredni és nem mindig ugyanakkor-akkor azt lehet csillapítani

2009. dec. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Teljesen felébred, beszél, nevetgél, brümmög.
2009. dec. 2. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Adj neki negyed órát, addig ne foglalkozz vele. Ennyi idő elég szokott lenni a visszaalvásra. Ha adsz neki valamit, vagy kiveszed, megszokja. Ha negyed óra múlva sír, símogasd meg a hátát és beszéld meg vele, hogy éjszaka van, aludjon. Kitartást kívánok, de ha ügyes vagy elképzelhető, hogy 1 hét alatt visszaszokik az éjszakai alvásba.
2009. dec. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

ez nálunk is így van:) kisfiam 11 hós.

és néha ő is csinálja ezt. este nyolctól hat-hétig alszik. valamikor felkel hajnal kettő három között. valamikor elvan egyedül beszélget sikongat és visszaalszik. valamikor nem:( és elkezd sírni de nagyon. ilyenkor kiveszem odafekszik mellénk, ott még beszélget egy darabig meg mászkál köztünk kb negyed fél óra. és utána megy vissza az ágyba.

én nem adok neki semmit csak egy kis vizet.

és nem tudok rájönni miért csinája ezt.

kitartás én is csak reménykedni tudok hogy elmúlik

2009. dec. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy a foga, lehet a 3-as tápszer kéne neki, és fel se ébredne. az én 8 hónaposom 12 órákat alszik egyben, de tápszerváltás előtt állandóan felébredt 4kor, mert éhes volt. iziben tápszert váltottam, másnaptól újra durmolás. egy próbát megér. ettől függetlenül a foga is jöhet persze, de a 3-as tápszerre váltás meg amúgy is esedékes lassan, hátha megoldódik.
2009. dec. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!