Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a sorrend este nálatok? 6...

Mi a sorrend este nálatok? 6 hó körüli anyatejes babáknál. Mi este 7kor fürdetünk, utána szopi, büfi, alvás. De kb 1,5 óra múlva felébred, általában egy kósza büfi miatt. Etessem inkább fürdés előtt?

Figyelt kérdés
2009. febr. 13. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám hogy fürdi előtt etesd meg... én balga módon ezt tettem tegnap előtt és jól is jött majdnem minden, mert a vízben felkavarodik a pocakja. Persze ez gondolom nem törvényszerű, de sztem jobb fürdetés után etetni a babát. Meddig büfizteted kajcizás után? No meg ha csak kósza büfi van és utána szunya akkor az nem olyan nagy probléma, vagy?
2009. febr. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4,5 hós a babám,de már elejétől fogva ugy csináljuk,és bevált,hogy 7kor fürcsi,szopi 2 ciciből,büfi nélkül leteszem az ágyába hanyat fekve,a kis feje oldalra van,végül is ahogy szopizott,de van hogy átfordul a feje a másik oldalra,és reggelig alszik,vagy 6ig.
2009. febr. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még a második válaszoló vagyok,próbáld meg büfi nélkül,nekem attól felébredt,és nem aludt jól el.
2009. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


5,5 hós fiam is este fél 7 körül fürdik, szopcsi 8-9-ig kisebb megszakításokkal, közben büfizetjük, aztán így alszik hajnalig. Napközben is van, hogy nem büfizik, csak kb. 1 óra múlva. Eddig nem volt gond belőle. Fürcsi előtt tényleg nem érdemes etetni, mert felkavarodhat a gyomra. Én akkor adtam neki fürcsi előtt, ha már nem lehetett vele bírni, de akkor a fürdetéssel vártunk kb. fél órát. Így még nem bukott vissza a kaja és fürdés után így is kellett neki a megszokott vacsiadagja.

2009. febr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!