Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 2-es tápszer nem jön át...

A 2-es tápszer nem jön át rendesen a cumin. Hogyan tudnék rá nagyobb vagy több lyukat csinálni?

Figyelt kérdés

Anyukám mondta, hogy régen tűvel csinálták. Fogóval tartották tűz fölé a tűt és úgy fúrtak lyukat, vagy bővítették a meglévőt.

Szerintetek?


2009. dec. 2. 22:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szerintem vegyél nagyobb cumit, kicsit egyszerűbb.
2009. dec. 2. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Avent 3-as a cumink.

A babám gyengén szívja a cumit. Hypotón sajnos, emiatt is. A szoptatás is a hypotónia miatt ment nehezen nálunk.

Ha nem jön neki megfelelő tempóban, ahogy megszokta, akkor fel is adja.

Kanalas etetéskor szépen eszik, de reggel és este még tápszert kap és emiatt gond.

2009. dec. 2. 22:14
 3/11 anonim ***** válasza:
próbáld azt a kombinált fejet az aventra. nem tudom,h mi a neve, be van zámozva I. II. III. nekünk nagyon bejött, a III. fokozaton még a full sűrű jóéjt tápszer is átment. mindenhol kapsz, ahol avent cuccokat árulnak.
2009. dec. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekünk nem jöttek be az avent-es cumik, pedig az 1. 4 hónapban azokat használtuk. A MAM-ból már a kettesen is jól jön a tápszer!
2009. dec. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem fogadna el másfajta cumit?

Nekünk a Nuk nagyon bejött,annak a főzis cumiján jó nagy lyuk van...hátha jobb lenne váltanod.

2009. dec. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Váltanék is, azon nem múlik, csak egyen rendesen. Nem éppen dundika baba. :S :)
2009. dec. 2. 22:55
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekünk MAM van, és a 2-es cumin átjön a 2-es tápszer.
2009. dec. 3. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia. Én is nuk-ost használok. Ott van az S-es méreten belül is tejes, teás, főzelékes, de ha még annál is nagyobb kell, akkor jöhet az M-es, vagy 2-es méret.


Egyébként én forró tűvel szúrtam nagyobbra a lyukat, ahogy írtad. Aztán nagyobb lyukút vettünk.

2009. dec. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szia! Mi úgy csináltuk ahogy anyukád is mondta neked. Nem vettem másik cumit azért, 8 és fél hónapos és még mindig az 1est használja, meleg tűvel átböktük mi is.
2009. dec. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
tűvel
2009. dec. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!