Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Arra szeretnek valami otletet,...

Arra szeretnek valami otletet, hogy az en 13 hetes babam amikor ejszakankent 3-4 orankent felebred enni gyorsabban visszaaludjon. Mivel o ejszaka 40-60 percet szopizik es utana meg kb 1 ora amire ugy elalszik, hogy le tudjam rakni. Hogy csinaljam?

Figyelt kérdés
Ha elobb rakom le nagyon sir.Volt hogy hagytam 15-20 percer sirni de nem hagyta abba.Most egy par napja vettunk neki az agya fole szerelheto forgo zenelo jatekot de az se segit.

2014. jan. 20. 04:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha már nem éhes, akkor mást én nem tudok javasolni, mint a dúdolást-ringatást, esetleg cumival, míg el nem alszik. A többi módszer tőlem távol áll. Ha esetleg nem zárkózol el előle, akkor magad mellé is veheted szopizni, akkor talán nem lesz túl éber, és utána könnyen vissza lehet csempészni az ágyába.
2014. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cumizni sajnos nem cumizik.A szobajaban van egy agy porobaltam oda lefekudni vele de az se gyorsabb.Amikor fel akarom venni az agyrol betenni a kisagyaba mindig felebred ra.
2014. jan. 20. 11:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen típusú babák, tapasztalat, mert 3 gyermekem van. A lányom volt ilyen, amint közeledtem velea kiságyhoz, felpattant a szeme. 3 hónapnyi próbálkozás után feladtam, magunk közé vettem az ágyba, onnantól kezdve nyugodtak voltak az éjszakáink. Viszonta pici 3 hónaposomat, ha ágyban szoptatom meg és bealszok, elkezd ficeregni, vinnem kell az ágyába, és ott alszik mint a tej.

Talán ahogy nő, változni fog a babád alvási szokása, addig pedig sok szeretet és türelem.

Első

2014. jan. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!