Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől pukizhat annyit a babám...

Mitől pukizhat annyit a babám éjszakánként?

Figyelt kérdés
4 és fél hónapos,de szörnyű éjszakáink vannak.az anyatejet már nem kapja mert nagyon durva hasfájása volt tőle,meg egyéb börgondok.így teljesn tápszeres már. most váltottunk is neki tápszert de nem javul.már nagyon kivagyunk.az infakol meg hasdonlóktól még jobban pukizik,szóval azok is kilőve.a hozzátáplálást sem tudom elkezdeni mert mihelyt kicsivel többet eszik,végigorditja az éjszakát.mit tehetnék még?
2013. febr. 12. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld többet büfiztetni! Én van, hogy megállok 3-szor is etetés közben, hogy minden levegő kijöjjön!
2013. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyire puffad,nem lehet,hogy tejallergiás?

Nekünk ugyanez volt,jó kis hasfájás, ekcéma, iszonyatosan sok puki,álmatlan éjszakák. Kaptunk a gasztroenterológián tejmentes tápszert,azóta rendben van...

Én megkérdezném a dokitól a helyedben a tejmentes tápszert,hátha attól nem puffadna ennyire és lehet,hogy rendbe jönne.

2013. febr. 12. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!! sokat szokott büfzni szóval ez tuti nem gond. inkább a másik variáció lehet nállunk is. míg szopott addig nagyon durván ekcémás volt az egész háta.ez most egy picit jobb de azért még mindig látszik.a hajlatai is nagyon pirosak voltak és a fejbőre is nagyon koszmós volt.majd megkérdezem akkor a védőnőt hátha tud segíteni ebben. köszönöm.
2013. febr. 12. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!