Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hetes kismama vagyok....

Szasza021 kérdése:

9 hetes kismama vagyok. Érdekelne hogy ki mit gondol erről a kinai fogantatási naptáról menyire lehet bizni benne? Van már 2 kisfiam és vágyunk a páromal egy kislányra de ugy gondolom fiam lesz mert nem vagyok szerencsés.

Figyelt kérdés
2014. jan. 20. 08:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok ezzel, bàr mi még csak tervezzük a harmadikat. Mindent ki fogok próbàlni, de szerintem így is fiú lesz. A kínai fogantatàsnaptàr nàlunk nem vàlt be.
2014. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy-vagy:)Ez csak találgatás, tippelés. Én is megnéztem anno, egyébként bejött:)

Én azt látom az ismerősi körömben, hogy ha valaki nagyon vágyott erre vagy arra, tuti, hogy az ellenkezője lett. Nálunk is, de már nagyon boldog vagyok, hogy így alakult:) Ne görcsölj rá annyira, egészséges legyen és a te gyönyörű babád lesz:)

2014. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én beütöttem-nekem bejött...
2014. jan. 20. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én inkább abban hiszek,hogy a "lányos" ivarsejtek tovább élnek mint a fiúk,és ha így számoljuk ki,hogy mikor legyünk együtt akkor hamarabb lesz lány! Nálunk bejött!
2014. jan. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 SzCJudit ***** válasza:
Nekünk nem jött be. Mind a kétszer lányt írt és két fiúnk van :)
2014. jan. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!