Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet-e már egy 4hós baba...

Lehet-e már egy 4hós baba anyukájának hüvelyeseket és k-betűsöket enni? Jön a Karácsony a mindenféle étellel, köztük pl. a töltöttkáposzta.

Figyelt kérdés
Már túl vagyunk a hasfájásos korszakon.Ha sír"unk" az a fogzás miatt van.De lehetséges ha ennék ilyen ételeket megfájdulna a kicsim hasija?
2009. dec. 3. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze! Próbálgasd őket, egyszerre ne egyél nagy mennyiséget belőle és majd meglátod milyen hatása lesz. Én már 3 hónapos korában elkezdtem enni őket, semmi baja nem volt, pedig korábban nagyon hasfájós volt. Most már 5 hónapos.
2009. dec. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is eszek már rég óta ( 4,5 hósak vagyunk ) bár az elején csak pár kanállal, egyedül a babot nem mertem még de a többi puffasztó étel már mind volt. különben is hadd szokjon a baba hozzá, már nem fáj a pocijuk tőle
2009. dec. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat.Már a kukoricát próbáltam,nem volt gond,talán annyi hogy jó kis büdiket pukizott.:-p
2009. dec. 3. 10:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mindent ettem terhesen is meg szopi alatt is. Ha olyat eszek akkor pukizgat ő is sokat.:) 6h
2009. dec. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is végig ettem a szopi alatt és a terhességem alatt is mindent.Egyáltalán nem volt hasfájós a lányom.A lecsót kimondottan tiltották én meg imádom.Szal ettem gondoltam ha nem lesz jól a kicsi többet nem eszek ehhez képest semmi gondunk nem volt.
2009. dec. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!