Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, receptre veszitek a...

Anyukák, receptre veszitek a Sinlacot? Mennyiért?

Figyelt kérdés

Szerettem volna íratni a gyerekorvossal Sinlac receptet de nem írt fel mert hogy csak visszamaradott és/vagy tej-glutén allergiás babáknak írhatja fel hivatalosan.

Az én kisfiam hálisten egyik sem, csak sokat olvastam róla, ismerősök ajánlották hogy próbáljuk ki mert állítólag a gyerekek nagyon szeretik és mégsem olyan drága mint a 250grammot Nestlé és Milupa tejpépek.

Aki recept nélkül veszi, mennyiért veszitek? Másoknak felírják akiknek egészséges a babájuk?


2014. jan. 20. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Érdekes, én mindig fel tudom íratni, 11 hónapos a lányom és semmi egészségügyi problémája nincs.

Receptre amúgy 1300valamennyi, nem tudom pontosan.

2014. jan. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én fiam 16 hónapos és már egész kicsi korától folyamatosan felíratom neki, pedig makk egészséges. Szereti magában is, gyümölccsel is és úgy is ha a tápszert sűrítem be vele (a tápszert magába nem issza meg).


Nem tudom pontosan mennyibe kerül mert általában több mindent veszek ha eljutok a patikába, de ezer valamennyi (max 1.300) egy dobozzal. Nekünk általában 4 dobozt ír fel egyszerre, azt hiszem ez a max adag amit egy hónapra felírhat.

2014. jan. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

3000 Ft körül van recept nélkül és 650 gr, úgyhogy drágább, mint a tejpépek. Meg a tejpépeket néha szokták akciózni is. A lányunk egyáltalán nem szereti jobban, mint a tejpépeket, sőt.

Elvileg ok nélkül nem lehet felírni. Nekünk felírja az orvos, mert az 1 éves lányunk 8 kiló.

2014. jan. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sinemilt szokott felírni, 19 hónapos a fiam 1200 1 doboz receptre, 600 grammos. Igazolt ételallergiánk nincs, csak gyanú, de simán felírja.
2014. jan. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%-os támogatással csak a fent leít babáknak adható (az én lányom tejallergiás, egy doboz anno 295 forint volt neki). Egyébként vagy teljes áron veszed, vagy kiírja normatívan, ezt is megteheti, így valamivel olcsóbb azért. Nálunk egyébként a férjem írogatta ki profamilia receptre, soha nem volt semmi gond, nem kellett hozzá javaslat sem és semmi, mindig 300 ftért vettük.
2014. jan. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi baja a babénknak és zokszó nélkül írja fel a doki a Sinemilt(uaz mint a Sinlac)

Pont a múlt héten vettem,1185 ft volt!

2014. jan. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!