Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek tényleg 3 hónapos...

Szerintetek tényleg 3 hónapos kortól jó? Megvegyem neki? bővebben lent.

Figyelt kérdés

Azt írja már 3 hónapos kortól jó.Az én kisfiam 10 nap múlva hónapos,örökmozgó,folyton ugrál ha ölben van is,már nem elég ha ülhet,már lépegetni akar,s addig fészkelődik még a kezemet fogva állásba nem húzza magát.Nem akarom engedni neki,de nem bírok vele.:-)Ezért gondoltam egy ilyen rugós hintára karácsonyra.Mi a véleményetek róla?

[link]


2009. dec. 3. 18:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nem értem teljesen, de ha jól sejtem most lesz 3 hónapos a kicsi?!

Mivel ebben a játékban leginkább "állva-ül" ezért én még nem javaslom mert megterheli a gerincét.

Az én lányom is három hónapos kora körül kezdte felhúzni magát és olyan volt mintha máris állni akarna, de nem szabad segíteni nemki még felállni mert ha a saját lábán áll megterheli a gerincoszlopot és később ebből baj lehet.Én mindíg lefektettem és tartottam neki a kezem, nem húztam fel hanem hagytam, hogy egyedül felüljön. De igazán akkor tanult meg ülni amikor egyszer addig tolatott míg fenékre érkezett, és az ülésből egy-kettőre állás lett, egyedül segítség nélkül állt fel a kiságyban 29hetesen. Szerintem hagyd hogy rájöjjön magától a dolgokra, tudom, nem könnyű mert ilyenkor jön a hiszti és megsajnálja az ember, de ez is az Ő érdekét szolgálja. Megvallom nekem sem volt könnyű. :)

De a babaugrálót akár most is megveheted ha már akciós csak még ne használjátok! Szerintem!

Remélem tudtam segíteni!

Üdv!

2009. dec. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Most látom az kimaradt,hogy 5 hónapos lesz a kisfiam!

köszönöm a választ!

2009. dec. 4. 09:47
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

Az én lányomat 6 hónapos kora után tettem bele. (bár az ő mozgásfejlődése elég lassú, akkor még csak forgott)

Egyébként ez a 3 hónap szerintem hülyeség. Megnézném, hogy ki meri annyi idősen beletenni a babáját...

2009. dec. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Csk aazért nem javasolnám,mert az ő korában a következő mozgásforma a kúszás,mászás,majd négykézlábazás,felülés következik.Mivel ezek fontosabbak,inkább tedd le a földre,aztán had menjen!Mivel ülni nem tud ebben rugózva terhelni a gerincét nem biztos hogy jó.Az agy fejlődéséhez is ,az izmai erősödéséhez is a föld jobb,olcsóbb is!Én ilyet ,ha valakitől kapnánk,akkor is csak ülni,állni tudó gyereknek használnám,akkor pedig van sima hinta.
2009. dec. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nekem tegnap volt 5 hónapos, karácsonykor már majdnem 6 lesz,én megvettem neki, de csak akkor ültetem bele,mikor már tud ülni is.
2009. dec. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem szuper ajándék!

Igaz a fiam 6 hónaposan kapott, nagy siker volt:)

most is imádja.

2009. dec. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen .azt hiszem akkor megveszem,s elteszem amikor már ülni fog!!!
2009. dec. 8. 14:43
 8/9 anonim ***** válasza:
44%
Szia! ha megakarod venni, találtam a Tesz-veszen ugyanolyat. [link] Szia
2009. dec. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia ! én külföldön élek és már tényleg pár hónaposan belerakják a kicsiket ! max 15 percet van el a gyerek benne és addig nagyon élvezik !
2009. dec. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!