Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós anyukák! Ti is...

Szoptatós anyukák! Ti is sokat fogytatok szoptatás alatt? Hogyan hízhatnék?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szeritnem erre nincs recept, sokan épphogy hiznak szoptatás alatt. Egyén függő. Egyik barátnöm a terhesség alatt 8kg-ot hizott ami 2kg hijján le is ment a szüléssel, a szoptatástól az elsö 3 hónapban 5-kg-ot hizott. Ha nem evett egész nap nem volt teje, végül több mint 2 évig szoptatott.
2014. jan. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én híztam sajna majdnem 20kgt szoptatás alatt.
2014. jan. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én 11 kilót híztam terhesség alatt, kórházból hazajövet maradt 4 kiló és most a kezdethez képest van 2-3 kiló pluszba. Viszont eszek is rendesen és nem hízok. Korábban ilyen evések után tuti jöttek volna a kilók.
2014. jan. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen.Már -7 kilónál járok. :(

1 éve szoptatok már.Remélem ha leállok a szoptatással a kilók is visszajönnek...

2014. jan. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én is fogyok, a terhességi kezdősúlyomnál 10 kg vagyok most kevesebb. Most normál a súlyom, előtte enyhèn túlsúlyos voltam. 15 hónapos a lányom, még szopizik napi 2 alkalommal plusz éjjel. Én elmentem a házidokihoz, nézett egy nagylabort, minden rendben van. Most béres cseppet szedek, a közérzetem jobb, viszont egyfolytában ennék! Még csak egy hete szedem, meglátjuk használ-e valamit.
2014. jan. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is gondolkozom, hogy vérképet kéne nézetnem... Eléggé mínuszban vagyok, pedig mindig sovány voltam. Sok fehérjét kell enni, mást nem tudom, mit tehetnénk... Viszont pajzsmirigy-probléma is okozhat megállíthatatlan fogyást.
2014. jan. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen, a pajzsmirigy és a vérszegénység miatt mentem el én is, erre kiderült, hogy tökèletes a vérkèpem.:-)

Hàziorvos tanácsa:kerüljem a stresszt és pihenjek. Hát köszi, van egy 15 hónaposom, majd pont ez fog sikerülni!XD

2014. jan. 22. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Irigyellek mert en meg ugy vagyok mint a 2. valaszolo, 20 kilot hiztam a szules ota, igaz ebbol "csak" kb 10-et a szoptatas alatt, a tobbit utana :-( Nagyon sokat ettem/eszem ugyhogy erdemben ezzel tudok segiteni, hogy leirom miktol hizok. Tul sok kenyeret, tesztat es edesseget eszem. Probald ki, vacsorara is. Egyel banant naponta akar tobbet is, igyal gyumolcsleveket.

Vagy falsz de igy is fogysz?

2014. jan. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igyal zsirosabb tejet es egyel sajtokat is, bar tudom errol megoszlanak a velemenyek, ujabban sokan a tejtermekek mellozeset javasoljak a szoptatas alatt.

Elozo voltam.

2014. jan. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Úgy látom tényleg nem vagyunk egyformák.Jó lenne ha csak annyi lenne hogy át adnánk,átvennénk egymástól a kilókat. :D A Bérescseppet lehet szedni szoptatás alatt?Szedem a Gravidát és a Magne B6ot.Van egy 5éves fiam,és 5hónapos aki állandóan szopizna.Már elkezdtem a hozzá táplálást.Laborom volt már és jobb mint valaha,érdekes.Köszönöm a válaszokat!Mindenkinek jó babázást!:)
2014. jan. 24. 11:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!