Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti vettetek már neten szoptató...

Ti vettetek már neten szoptatós melltartót? Nézegettem és sok fajtát láttam elég jó árakon, csak még ilyesmit nem vettem látatlanban. Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

2012. okt. 28. 18:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a vaterán rendeltem egy gyártótól, postaköltséggel együtt sem érte el az 1000 forintot és szerintem nagyon szuper. Most fogok csak szülni, de felpróbáltam és nagyon kényelmes. Csak a méretet kell jól eltalálni, mert cserére nem nagyon van mód.
2012. okt. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én látatlanban nem vennék, főleg szoptatósat, mivel szoptatáskor megváltozik a mellméret, így jobb, ha felpróbálja az ember.

Én KIKben vettem tökjó áron szép szoptatós melltartót, valamint kínaiban is 700 Ft a sima fehér.

2012. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Vettem szintén vaterán az olcsót. Egyszer volt rajtam, majd megőrültem tőle, annyira idiótán van varrva.
2012. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az Angilure- nél vettem a szopis melltartóimat, nagyon részletes a mérettáblázatuk, sőt még telefono is felhívtak, hogy tuti jól adtam- e meg a mértete, mert nagy körmérethez kell kicsi kosár. Nagyon szépek és jók a cicfixeik, két éve nyúzom őket és formatartóak.
2012. okt. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék. Egy melltartót nem leht próba nélkül venni és még úgy is lutri, hogy órákig is kényelmes e.
2012. okt. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vettem bonprixeset, és imádom.
2012. okt. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia 3 gyermekes anyuka vagyok. Én csak az első gyermekemnél vettem és azt mondom totál felesleges pénzkidobás a többi melltartó is ugyan úgy megfelel a célra.
2012. okt. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!