Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baby Controll Légzésfigyelővel...

Baby Controll Légzésfigyelővel voltak másnak is gondjai?

Figyelt kérdés
Bekapcsolt állapotban, kiveszem a kiságyból gyerkőcöt, de nem riaszt! Két napja pedig ah bekapcsolom, folyamatosan pittyeg, ki kell venni az elemet belőle, hogy abba hagyja! Mi lehet a baj? Volt bárkinek panasza erre? Félek, hogy nem elég biztonságos....
2009. dec. 3. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megbizható készülék,nálunk a kislányom életét mentette meg.Ingyen szervizelik Pesten és Székesfehérváron,postán is elküldheted.Ird be a google-ba,hogy baby controll,és mindent megtudsz pontosan.
2009. dec. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19.42 Mi volt ?
2009. dec. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem ilyenem van, ilyen gondunk még nem volt, mindenképp írj a honlapon a fórumra, elmondják, hogy mi lehet ez, ha már nem is garis, akkor is megjavítják, csak akkor minimálisat fizetni kell érte. ugye nem aksit raktál bele? mert az ebbe nem jó.
2009. dec. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem, sima rendes elem van benne. Én is úgy tudom, hogy ez egy jó, megbízható készülék, azért is vettük...de most aggódom...miért nem érzékei,hogy kivettem a babát?? És ez a folyamatos csipogás... :( köszi a segítséget!
2009. dec. 3. 20:20
 5/9 anonim ***** válasza:
szia, nálunk a folyamatos csipogást az elemcsere megoldotta.Probáltál már másik elemet?
2009. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
19:42 a babámnak visszacsorgott a gyomorsav a nyelőcsövébe onnan pedig a légcsőbe,szegénykém ezért nem kapott levegőt.Szervizeltettük a készüléket,orvoshoz jártunk és tök hülyének néztek,mert a gyereknek semmi baja.1,5 hónap volt mire rájöttek mi a baja a kislányomnak,és a gép viszont mindig jelzett.-vagyis nálunk már riasztott .-Gondolhatod amikor visit a gép,gyerek a kezedben és semmi reakció.-Senkinek nem kivánom.
2009. dec. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is ezt használjuk már 6 hónapja, eddig néhányszor riasztott csak, az is a lemerült elemnek volt köszönhető, kicseréltük, azóta minden rendben.
2009. dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nalunk elemcsere megoldotta.
2009. dec. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A folyamatos pittyegés azt jelzi, hogy le fog merülni az elem, ez a tájékoztatón is rajta van.Ilyenkor egy E betűt mutat. Ki kell cserélni az elemet, és minden rendben lesz.

És ne izgulj, megbíztható!

2009. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!