Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » -Baby controll 2 lapos kölcsön...

-Baby controll 2 lapos kölcsönzése Nyaralásra a Balatonnál? (siófok)

Figyelt kérdés
Td valaki olyan elérhetőséget adni ahol aug.13-21-ig kölcsönöznének ilyen légzésfigyelőt? ilyen van most amit vissza kell adni a kórháznak nemsokára. Utazóágyba kellene és Angel Car-t kaptunk kölcsön, de annak kicsi a lpja...vagy tapasztalatok?
2011. júl. 12. 11:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekünk két lapot Angel Care AC401-esünk volt, de soha nem volt téves riasztás, ha ettől tartassz.

Egyébként mikor tavaly voltunk nyaralni a balatonon, az akkor 5 hónapos (35. hétre született) fiunkkal, nem vittünk légzésfigyelőt! Mondjuk ő akkor abban a pár napban köztünk aludt a francia ágyon. És nem szokott hozzá, itthon ugyanúgy a kiságyában aludt!

2011. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

szia


köszi hogy írtál.


én sajna parás vagyok, lányunk 32 hétre született, lélegeztetőn is volt. bár ugye már megerősödött, de egyébként is 1,5 koráig szeretnénk figyelőt használni. emiatt nem is nagyon aludt még közöttünk, csak mikor elalszik akkor van az ágyon. ugye álmában már körbejárja a kiságyat és szerencsére nem volt még (remélem már nem is lesz) riasztás, eltekintve attól mikor a kiságy végében keresztbe feküdt.


de akkor maradunk az anegelnál. szerintem ma be is tesszük azt kipróbálni.


köszi :)

2011. júl. 12. 11:57
 3/9 anonim ***** válasza:

Értem!

Esetleg állíts az érzékenységén a kütyünek, mert itt többeknél olvastam, hogy a gyári 3-as beállításon besípolt, ha a sarokba mászott a gyerek. Aztán feltekerték 5-ösre, és úgy nem volt gond.

Nálunk mondjuk végig 5-ösön volt, mert azért kicsit én is paráztam az elején a hamarabb születés miatt! :)

Mennyi idős a csöppség?

2011. júl. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsot :)


áááá, a csöppség már nagy, jövő hónapban lesz egy éves. :D

egy éves koráig kaptunk a kórházból légzésfigyelőt jelképes összegért mivel hogy lélegeztetni kellett őt.

kipróbáljuk majd az esti alvásnál akkor az ötös beállítást.


ha van ilyen hasznos tanácsod írd le :) nekem most mennem kell, szép napot, szia

2011. júl. 12. 12:14
 5/9 anonim ***** válasza:

semmi baj az angel carral, de próbáld ki éjszakára és látod majd. ez nem közvetlenül a lélegzést érzékeli, tehát nem kell az érzékelő lapra fektetni a babát!

ez a matracmozgást érzékeli, az ágy két végébe kell tenni a két érzékelőt, így bárhol is fekszik a baba, érzékeli ahogy a levegővétellel egy picit megmozdul a matrac :)

2011. júl. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"ha van ilyen hasznos tanácsod írd le :)"


Nem tudom pontosan milyen kütyüt kaptatok, de ha van szülői egység is hozzá, ami továbbítja neked a hangot, akkor előfordulhat (különösen 5-ösre kapcsolva), hogy röcsögést, érdekes zajokat hallasz a kütyün, miközben a gyerek szépen alszik. Ez lehet attól, hogy más figyelőnek, vagy valami egyéb elektromos szerkezetnek a jelét is befogja a figyelő. Ilyenkor csak csatornát kell váltani, és addig keresni másikat, míg nem találsz olyat, ami nem közvetít egyéb zajokat.

A mienk egyszer csinált ilyet, de az egész társasházban nincs másik baba, úgyhogy nem tudom mit fogott be... De állítottunk a csatornán, és soha többet nem volt ilyen zaj!


Jó nyaralást, és jó egészséget a majdnem egy évesnek! :)

2011. júl. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

köszi csajok.-

a baby controllt is most sikerült beállítani igazán, arról is elmászkált, de mostanában nincsen gond vele.

angel care az egyszerű változat, akkor a két lapot majd az utazóágy végébe tesszük.

még van egy hónap a nyaralásig :)


szép napot nektek is és jó babázást/egészséget.

2011. júl. 12. 17:08
 8/9 anonim ***** válasza:

ne a legvégébe tedd hanem úgy, hogy ugyanannyi hely legyen a 2 lap között mint az ágy végéig. így érthető?

mi lassan 2 éve használjuk, eddig minden rendben vele :)

2011. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi. akkor a kiságyat lényegében osszam fel egyenlő részekre.


köszi :)

2011. júl. 12. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!