Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor cseréltétek ki a cumisüv...

Mikor cseréltétek ki a cumisüvegen a cumit?

Figyelt kérdés
A legkisebb lyuku cumi van még rajta. 11 hetes babám,alig akar enni, valószínűleg elfárad és nem bír már. Lehet már nagyobbra cserélni vagy nem?
2014. jan. 23. 17:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Az első gyereknél aventet használtam, azt 0-3 mérettel kezdtük, majd nagyobbat vettem.

De tegyél egy próbát.

2014. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tápszert iszik belőle?

Mert tápszerek között is van különbség, vannak sűrűbbek. A fiam Humana baby fitt-et eszik, ahhoz min.a 2-es, de inkább a 3-as cumi kell,mert nem jön ki a tápszert rajta.

Csak egy ötlet, ha megfogadod kb. 1300 ft(/2db)-ot takarítasz meg: Forrósíts meg egy tűt (pl.orvosi, műa.végű) és nagyobbítsd meg a lyukat. Kb. 30 éve is ezt csinálták, mert akkor gyárilag még nem volt lyukas a cumi.

2014. jan. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csináltam egykicsivel nagyobbat tűsegítségével,ahogy az utolsó írta.Evett,büfizett, pukizott, kakált és kb 10 perc után elkezdett ordítani. Valahogy lenyugtattam és most az ölembenalszik. Hirtelen evett volna? Azért sírt?
2014. jan. 23. 20:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Amikor kislányom 9 hetes lett, akkor kapott két lyukú cumit. Most is ezt használja, még mindig jó.

De van a 3 fázisos avent cumi, azt is használjuk.

4 hónapos.

2014. jan. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az ultrabuta utolsóra meg ne hallgass! Ne legyél felelőtlen!!! Vegyél másik cumit! Majd nézel amikor széthasad a gumi és a baba szájába ömlik az egész, aztán ne adj isten megfullad.
2014. jan. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!