Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elmennétek 6hósotokkal egy...

Elmennétek 6hósotokkal egy fordulóra (kb.20óra, este mennénk) Frankfurtba?

Figyelt kérdés
2009. dec. 4. 09:36
 1/6 A kérdező kommentje:
Elvileg az odautat átaludná a beköthető mózesban,csak visszafelé az a 10 óra a kérdés,nem tudom be vállaljuk e.
2009. dec. 4. 09:44
 2/6 anonim ***** válasza:
Az én babám is 6 hónapos volt, amikor kiköltöztünk Németországba. Autóval jöttünk és nagyon jól bírta. Néha kiszálltunk levegőzni, meg szopizni, nem volt semmi gond.
2009. dec. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Simán.

5 hónapos és 7,5 hónapos korában is voltunk, először nyaralni Görögországban kocsival, sőt 3 helyen voltunk, úgyhogy nyaralás alltt ismentünk.

Ősszel meg Olaszországban voltunk (Umbria), akkor szintén kocsival.

A gyerekek a nagy is, aki 10 éves-végig aludtak.

Sőt a kicsi itthon felkel éjjel 2-3x, a kocsiban végig aludt.

Lényeg, hogy éjjel kell menni, legalábbis nálunk.

2009. dec. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
persze mennék. az én babám 5 hós volt amikor 3200 kilómétert utaztunk, de mi nappal mentünk. nagyon jól bírta, jó utat!
2009. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon jó hogy feltetted ezt a kérdést, mert én is pont ezen dilemmázok. Mi karácsonyra hazamegyünk Mo-ra, 12 óra, éjszaka megyünk, akkor lesz 6 hós a babám és nem nagyon szeret a hordozóba lenni, ezért én is a mózesbe raknám inkább, mert ott nagyon szeret aludni. Csak nem tudom hogy kibir-e benne ennyi időt.

Tényleg jó lenne ha valaki megirná a tapasztalatát.

Mindenesetre én elviszem mindkettőt és a mózessel inditunk, és ha nem tetszik neki akkor átteszem a hordozóba. Szerencsére elfér a kocsiban.

2009. dec. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,én is viszek mindent,hordozó,babakocsi,mózes,kiskertajtó.. :-)) Köszi a válaszokat(irhattok még!!)Szerintem megyünk,és remélem minden ok lesz.Az nem jelenthet gondot hogy most valami mozgásfejlődése van,próbál mászni csak még nem tud,és kb 5 percet bir ki egy helyben?
2009. dec. 4. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!