Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mennél Frankfurtba nyaralni? =)

Mennél Frankfurtba nyaralni? =)

Figyelt kérdés
Családdal. Van egy 8 éves öcsém, és a szüleinkkel mennénk. Apu Erdélybe szeretne menni, én pedig Németországba. Bármit hozok fel Frankfurt javára, mindig azt a választ kapom, hogy "De Erdélyben gyönyörű a táj."
2010. ápr. 3. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Én voltam mindkét helyen. Erdély tényleg sokkal szebb. Én is oda mennék, mint Frankfurtba!
2010. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"mindig azt a választ kapom, hogy "De Erdélyben gyönyörű a táj.""


Haha. Mert így van. De mondjuk ilyen alapon mehetnétek Norvégiába is. D:

2010. ápr. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát Én nem tudom, nekem a nyaralásról nem Németo és Erdély jut eszembe. Hanem valami melegebb és tengerközelebbi hely. De ha választanom kellene Erdélybe mennék.


Nos, ha megvan a keret akármelyikre, (és feltételezem igen), akkor egyesével kell megfűzni szépen a családtagokat, kezd az öcséddel őt a legegyszerűbb befolyásolni és utána anyukátok sem lesz nehéz becserkészni és így talán apukád engedni fog a többségnek. Meg olyan érveket is felhozhatsz, hogy szerintem a 8 éves öcséd halálra fogja unni magát a szép tájtól (meg szerintem te se vagy annyira érte, ahogy kiveszem) és ezt az öcséd még nem tudja értékelni (ez nem sértés)

Szóval ilyesmi dolgokkal tudsz érvelni.

Mutass nekik Frankfurt-ban lévő látványosságokat, meg ilyeneket, amik a felnőtteket is leköthetik. (Wikipédián nézz szét ott ált. fel vannak sorolva ilyenek)

2010. ápr. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én mennék!Mert ott még nem voltam!Erdélyben viszont már többször is!
2010. ápr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hűha köszi nagyon :D
2010. ápr. 14. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!